Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Сучасні технології будівництва котеджів

Дата: 9-06-2016, 13:00 » Раздел: Будівництво та ремонт   
При плануванні будівництва заміського будинку в першу чергу потрібно визначитися з технологією будівництва: з яких матеріалів буде зведений стіновий комплект майбутнього будинку. Радимо звернути увагу на ряд істотних факторів:

Виробляє фірма-забудовник матеріал сама, або закуповує у сторонніх організацій. Важливо, щоб компанія спеціалізувалася саме на цьому матеріалі. Як правило, у фірм є кілька, іноді 1-2 технології, в яких вона професійно працює.Екологічність матеріалу. Безумовно ми бажаємо своїй родині проживання в «здоровому» будинку, в якому буде комфортно знаходиться, і безпеку стінових матеріалів, включаючи обробку, не викликатиме сумнівів.Економічність матеріалу. Крім початкових вкладень рекомендуємо провести розрахунок вартості обслуговування будинку в майбутньому. Можливо його знадобитися доутеплять, обробляти. Грамотно підібрана технологія дозволить економити на опаленні.Особливості монтажу інженерних систем, проведення обробки в різних будинках і інші будівельні нюанси, які знають професіонали будівельної сфери.Естетичність конкретного матеріалу в місцевості споруди. Далеко не всі замислюються над цим, але важливо, щоб будівля гармонійно вписалося в навколишній ландшафт. Тут вплинуть і площа ділянки, і наявність навколишніх будівель.Призначення і функціонал будівлі. Будинок на теплу пору року або для постійного проживання? Чи можливо підтримувати цілорічну систему опалення?Терміни будівництва.

Сучасні технології будівництва котеджів
Крім того, звертаємо увагу, що проект розроблений під один матеріал не може бути застосовний до іншого без адаптації архітектором. Це, безумовно, не всі ознаки, на які варто звернути при виборі технології будівництва котеджів.

Перш ніж починати будувати своє житло, рекомендуємо подивитися готові будинки і поговорити з власниками таких будівель. Актуальні технології будівництва котеджів, які використовують тільки екологічні та сучасні матеріали:

будівництво будинків з клеєного бруса

Сучасні технології будівництва котеджів


панельно-брусове домобудівництво

Сучасні технології будівництва котеджів


каркасні будинки за технологією Фахверк із застосуванням панорамного скління

Сучасні технології будівництва котеджів


керамічні блоки POROTHERM

Сучасні технології будівництва котеджів


комбіновані будинки в стилі «шале» з другим поверхом з клеєного бруса.

Сучасні технології будівництва котеджів
Відвідування семінару-екскурсії - чудова можливість познайомитися на власні очі з кожним матеріалом і задати питання фахівцям. Найближчий безкоштовний семінар відбудеться 25 червня в в котеджному селищі «Фламандії eco village» в Підмосков'ї. Такі заходи проводяться регулярно і дозволяють знайомитися з тонкощами будівельного процесу і конструктивними особливостями кожного матеріалу, а також подивитися готові будинки за найсучаснішими технологіями будівництва котеджів. Запишіться на семінар-екскурсію по посиланню[http://www.gwd.ru/invites/flamandia/?utm_source=diy.ru&utm_medium=banner&utm_campaign=flamandia_25jun]

(http://www.gwd.ru/invites/flamandia/?utm_source=diy.ru&utm_medium=banner&utm_campaign=flamandia_25jun)
Сучасні технології будівництва котеджів

Пожожие новости