Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Види декоративних покриттів

Дата: 28-08-2016, 21:35 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Види декоративних покриттів
У попередній частині нашої статті ми почали розбирати - як умовно ділиться декоративна штукатурка, щоб нам було простіше зрозуміти і вибрати для себе декор для стін. Ми написали про різницю між фарбою і штукатуркою, фактурних і гладких покриттях. Тепер продовжимо наше дослідження:

Однокомпонентні покриття і багатокомпонентні. Якщо глибоко розбиратися в технології виробництва декоративної штукатурки або фарб, то виявиться одна закономірність - всі вони зроблені за одним принципом і відмінності є лише для груп матеріалів. Усередині кожної групи відмінності звичайній людині практично не помітні. І в підсумку, більшість виробників пішло таким шляхом - кожен ефект (а він може відрізнятися лише розміром і кількістю кварцового піску в складі, наприклад) випускають в окремій банку. Це збільшує обсяг продажів фабрики, але вводить в оману споживачів. До цих компаній відносяться такі марки як Oikos, Rivedil, Loggia і більшість Російських марок, наприклад Decorazza, Pratta, Natura Interior і т.д. Проте, на ринку до цих пір представлені виробники, які відкрито заявляють про те, що різниця між різними схожими матеріалами невелика і практично всі ефекти можна досягти, використовуючи невеликий асортимент матеріалів в своїй лінійці. До таких компаній відносяться марки Ferrara Design, ValPaint, Sammarinese, Giorgio Graesan тощо. У сухому залишку, можна сказати, що є покриття, які робляться з однією банки (вже підготовлена суміш), але за дорожчою ціною, або береться кілька різних матеріалів , але ціна метра вийде нижче.
Розподіл на різні текстури - імітація каменю, різної тканини (вельвет, оксамит, шовк). Такий поділ матеріалів ми прийняли умовно, після того як ще раз провели рейд по салон виробників декоративних матеріалів. У кожного виробника є свої назви, і досить часто за назвою можна здогадатися - який матеріал імітує декоративна штукатурка. Але, на жаль, майже всі виробники прагнуть якось виділитися і аж ніяк не стежать за назвами своїх конкурентів, тому часто зустрічається ситуація, коли один і той же назву у різних виробників виглядає по-різному. Щоб не помилитися, ми вирішили ніяк не акцентувати на назвах, придуманих самими фабриками і просто для себе виділити наступні групи матеріалів, які можна зімітувати за допомогою декоративних фарб або штукатурки:
  • Імітація каменю (сланець, мармур, граніт, піщаник, колотий камінь) - є абсолютно в кожній лінійці виробників.
  • Імітація бетону (тут море варіантів від шорсткою бетонної стіни, до полірованої зі слідами дерев'яної опалубки) - є практично у всіх виробників.
  • Імітація тканин (шовк, оксамит, вельвет, рогожка і т.д.) - шовк є у всіх марок (але різної якості і безпеки), інші матеріали знайшли тільки у Італійських марок.
  • Штучно зістарені покриття (Фарба з білими і кольоровими флок, Іржаві стіни, потерті) - є майже у всіх італійських виробників.
  • Матеріали з різними візуальними ефектами (3D, хамелеон, змінюють колір фарби) - такі матеріали ми знайшли в основному у марок Ferrara Design і ValPaint.
На цьому нам би хотілося завершити другий етап вивчення декоративної штукатурки і декоративних фарб. В наступній частині нашого огляду ми розглянемо розподіл фарб по їх складності в нанесенні і отримується малюнку.

Пожожие новости