Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Підбірка оригінальних підлогових покриттів

Дата: 29-06-2017, 12:19 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Підбірка оригінальних підлогових покриттів
Для неординарних особистостей важливо дотримуватися нотки оригінальності у всьому, особливо це стосується житла. Своє рідне гніздечко кожен намагається зробити якомога більш затишним і комфортним для себе, вкласти частинку душі, і зробити його максимально належним своєму стилю. Як правило це найбільше проявляється в оформленні стін: плями фарби, гола цегляна кладка, нестандартні шпалери або достаток плакатів. Кожен виражається по-своєму. І при цьому, як правило, увагу підлозі переділити зовсім невелике. Навіть якщо в кімнаті проводиться капітальні ремонт, цей компонент квартири як правило робиться наближений до класики. У цій статті ми розглянемо кілька ідей як можна оригінально оформити підлогу в квартирі. Зауважте, справа піде не просто про втілення часових примх, а про справді вартісних і цікавих ідеях, які будуть не тільки красивими, але і практичними.
Підбірка оригінальних підлогових покриттів

Привіт з радянських часів
Поцікавившись у старшого покоління, ви можете почути, що бували часи, коли даний покриття не дозволяли фінанси, або його просто не було. Але що ж робити? Винахідливі люди придумали вихід навіть і з такої ситуації. На дошки або цемент, загалом на основу, лягала тканину, і зверху покривалася великою кількістю шарів паркетного лаку (не менше 7 шарів, а краще просто вилити його і розрівняти). Виглядало досить цікаво, а головне досить просто і бюджетно. Особливо таким способом активно користувалися ті, у кого був вільний доступ до лаку. Зараз же проблема з асортиментом зникла, та й існують безліч варіантів покриттів на будь-який бюджет. Але не варто забраковувала такий варіант, як старий, несучасний і неактуальне. Замість тканини можна використовувати газети, спеціально надавши їм старовинного вигляду, засушені листи (правда збирати гербарій доведеться довго), ЧБ фотографії, і в загальному все, що дозволить фантазія. Такий стиль підійде для молодих, сучасних і амбітних людей. Він додасть квартирі абсолютно неповторний вигляд, а господар зможе придумати більш хитромудру історію такій підлозі, ніж була описана на початку.
Підбірка оригінальних підлогових покриттів

Зонування - модно і практично
Ідея зонування прийшла до нас від невеликих квартир-студій, де важливо було без стін розділити кімнату не кілька зон. Цю нехитру операцію можна виконувати як за допомогою однакових матеріалів, наприклад, різнотипний лінолеум або кілька типів паркету, так і поєднуючи різні підлогові покриття. А сучасний асортимент всіляких товарів цієї категорії дозволяє розгулятися фантазії. Магазини будматеріалів зазвичай в своєму асортимент мають такі товари:
  • лінолеум;
  • ламінат;
  • паркет;
  • паркетна дошка;
  • ковролін;
  • плитка;
Виконувати ж зонування можна не тільки з практичною точки зору, але також і для додання незвичайного виду квартирі. Різнобарвні вставки, здавалося б, несумісні візерунки, все це може вигідно зіграти на загальному дизайні кімнати.
Підбірка оригінальних підлогових покриттів

Наливна 3D підлога
Це сучасний варіант для справжніх сміливців. Ймовірно, все бачили картинку, де підлогу в ліфті схожий з прірвою? Ось це і є наливна підлога з ефектом 3D. За допомогою цієї новітньої технології можна відтворити будь-яку картину, яка припаде вам до душі. Але перш ніж робити замовлення на таку сміливу зміну обстановки, подумайте, чи буде вам комфортно знаходиться в такій кімнаті, адже це нелегка робота, яка коштує досить великих грошей. І якщо ви не подумавши замовте собі в кімнату водоспад на підлозі, а через день зрозумієте, що він не створює потрібної атмосфери, змінити підлогове покриття буде важко, і знову-таки потребують додаткових, і чималих витрат.
Підбірка оригінальних підлогових покриттів

Для цінителів екологічно чистих матеріалів
Для тих, хто прагне створити у себе вдома абсолютно екологічно чистий інтер'єр відмінний варіант - це пробкові підлоги. Це повністю натуральний матеріал, який вартий уваги хоча б через своїх характеристик. Він міцний, надійний, в міру м'який, що не буде холодним як плитка або лінолеум. А що б створити неповторний інтер'єр можна замовити фотодрук, яка допоможе прикрасити його під будь-який стиль. І це дійсно так. Вам не доведеться вибирати з максимум 20-ти кольорів як у випадку з лінолеумом. Ви самі складаєте собі дизайн і замовляєте його. Будь то квітковий луг, дерев'яні дошки або будь-яке інше сміливе рішення, з корковим підлогою можливо все.
Підбірка оригінальних підлогових покриттів

Не бійтеся творити!
Саме так можна підсумувати дану статтю. Але пам'ятайте робити все потрібно з розумом, і заздалегідь обмірковувати як буде виглядати той чи інше рішення, щоб не виникло зайвих витрат і труднощів.

Пожожие новости