Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

ТОП-5 порад, на що звертати увагу при купівлі нерухомості

Дата: 4-05-2017, 20:38 » Раздел: Будівництво та ремонт   
 

 

Про те, що потрібно знати і на що акцентувати увагу при покупці житла на первинному ринку.

Придбання житла - відповідальна справа, яка не терпить поспіху і суєти. Щоб важлива покупка не стала причиною розчарувань, необхідно враховувати п'ять основних правил при укладанні угоди, пише http://tradicia.kiev.ua/ua/conditions/payment-by-installments/

Купівля нерухомості на первинному ринку. Правило №1

В першу чергу, потрібно визначитися з тим, що саме ви купуєте квартиру або право вимоги її передачі вам в майбутньому.

Ви можете придбати квартиру, якщо право на неї вже зареєстровано згідно з порядком, який встановлений законодавством України (ст 331 ЦКУ). Якщо будівництво будинку вже завершено, і будинок ввели в експлуатацію, то дані про квартирі можна знайти на сайті Мін'юсту (в Держреєстрі речових прав на нерухоме майно).

Купівля нерухомості на первинному ринку. Правило №2

Потрібно переконатися в тому, що будівництво будинку є законним. Для цього потрібно зайти на сайт map.land.gov.ua (Публічна кадастрова карта України), на якому за внесеним кадастровому номеру земельної ділянки можна перевірити, до якої категорії земель він належить. Також тут знаходиться інформація про цільове призначення землі та про її власників. У розділі "Реєстр дозвільних документів" потрібно знайти дані про те, чи отримав забудовник дозвіл на проведення будівельних робіт на цій землі. Додаткову інформацію можна отримати безпосередньо у самого забудовника.

Купівля нерухомості на первинному ринку. Правило №3

Важливий крок - упевнитися в тому, що будівельна компанія, з якою ви укладаєте угоду, чесна і компетентна. Для того щоб це зробити, вам знадобиться її код ЄДРПОУ. На сайті Мін'юсту в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців за цим кодом ви можете перевірити держреєстрацію забудовника, дані про його директора, а також переконатися у не припиненні його діяльності. В Єдиному реєстрі підприємств можна перевірити будівельну компанію на відсутність справ про банкрутство. Про чесність і репутації забудовника можна дізнаватися на різних форумах і соцмережах.

Купівля нерухомості на первинному ринку. Правило №4

Необхідно з великою відповідальністю підійти до визначення законності договору про купівлю житла. Для застосування цього правила вам, швидше за все, знадобиться юрист, якщо ви таким не є. Щоб не попастися в пастку шахраїв, уклавши нікчемний і недійсний договір, краще не економити на послугах професіонала.

Купівля нерухомості на первинному ринку. Правило №5

Відомо, що договори із забудовниками завжди складні для розуміння і, як правило, складаються в їх користь. Операції з інвестування в житло на первинному ринку можуть підтверджуватися декількома договорами, у яких є ймовірність "спіткнутися" про підводні камені в майбутньому.

Щоб уникнути цього, важливо визначити всі можливі ризики. Ретельного вивчення потребують предмет покупки (квартира або право), вартість і схеми її розрахунків, строки введення будинку в експлуатацію, процедура отримання права власності на нерухомість.

Раніше повідомлялося про те, що цього літа експерти прогнозують зниження вартості квартир на 3%.

Пожожие новости