Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Експерти відповідально заявляють: Pinotex дійсно служить довго

Дата: 23-09-2015, 11:02 » Раздел: Будівництво та ремонт   
У лінгвістиці, як і в технічних дисциплінах, давно пора вводити такий термін, як «втома матеріалу». Багато слова використовуються так часто і так бездумно, що їх значення потерлося, втратило сенс. Коли ми чуємо по телевізору або бачимо в інтернет-рекламі гучні гасла «кращий», «якісний», «відмінний», «чудовий» - ми сприймаємо ці визначення не як об'єктивну оцінку товару, а як білий шум, звуки природи.
Експерти відповідально заявляють: Pinotex дійсно служить довго
Та ж історія і з термінами служби: всі компанії заявляють, що їхній продукт функціонує дивно довго, не ламається, не псується, у вогні не горить і у воді не тоне. Так, всі говорять. А Pinotex це довів. Pinotex пройшли незалежну експертизу, в ході якої підтвердилися заявлені виробником терміни служби. У ході тестів були змодельовані реальні температурні і погодні умови середньої смуги. Щоб отримані дані максимально відповідали поставленим цілям, типові несприятливі умови були ще посилені. Наприклад, експериментальні зразки з покриттям Pinotex піддавалися впливу надмірної вологості (до 97%), перепадів температур в діапазоні від -45 до +60 С °, ультрафіолетового випромінювання, аналогічного сонячного. В результаті численних проб і випробувань було встановлено наступне:
Cрок служби покриття Pinotex Classic становить 6 років;
Pinotex Ultra - До 8 років;

Pinotex Tinova - До 12 років.

Експерти відповідально заявляють: Pinotex дійсно служить довго
Протягом зазначеного строку, якщо була дотримана технологія нанесення, об'єкту, обробленого продукцією Pinotex, не загрожують ні жар, ні холод, ні глобальний потоп або велика посуха. І це - не просто слова, а офіційні дані, задокументовані і запротокольовані в ході складних випробувань.
Експерти відповідально заявляють: Pinotex дійсно служить довго

  Секрет якості

Вся справа в досвіді, технологіях і підході до роботи. Компанія AkzoNobel вже більше 200 років розробляє захисні засоби для деревини. Продукція AkzoNobel тестується на снігових фьордах Норвегії, в душно-спекотної Індонезії, а також на висоті альпійських піків при розрядженому повітрі і зниженому тиску. Одним словом, Pinotex піддавався самим екстремальним впливав - адже хто знає, в яких умовах може виявитися просочена фірмовими деревозахистними складами річ. Технологія AWB (AkzoNobel Wood protection Binder), застосовувана в Pinotex Classic і Pinotex Ultra, дозволяє отримувати компоненти нового покоління з частками розміром не більше 250 нм. Завдяки цьому компоненту продукти Pinotex захищають від негативного впливу УФ-випромінювання, краще проникають в структуру оброблюваного матеріалу, служать на 30% довше аналогів, а витрачаються при цьому на 15% менше, при нанесенні не залишають бризок і патьоків. А щоб максимізувати результат перед нанесенням захисного покриття рекомендується використовувати грунтовку Pinotex Base . Так ви забезпечите подвійну гарантію збереження деревини і скорочуєте витрату фінішного покриття. Для тих, хто прагне до більш довговічною захисту, ідеально підійде просочення Pinotex Tinova Professional. Секрет її створення полягає в технології Advanced Hybrid Technology. До складу просочення входить не одна смола, а декілька, з різним розміром молекул і набором хімічних властивостей. Кожна працює на своєму рівні: дрібні частинки глибоко проникають в структуру матеріалу і там запобігають появі цвілі і гниття. Смола з великими фракціями утворює щільну плівку на оброблюваної поверхні і захищає об'єкт від зовнішніх впливів: дощу, снігу, ультрафіолету і вигорання.
Експерти відповідально заявляють: Pinotex дійсно служить довго
 

Навіщо потрібна незалежна експертиза?

У першу чергу, для того, щоб опис продукту компанії не виглядало голослівним хвастощами. Крім того, коли бренд добровільно піддає свій товар випробуванням, він демонструє повагу до покупців і повну впевненість в якості своєї пропозиції. Юридично - ніякої необхідності в подібній незалежній експертизі немає, і ніхто до цього не зобов'язує, але Pinotex вважає, що покупець має право на максимально повну та об'єктивну інформацію, тому добровільно тестує всю продукцію. Тепер, у разі із засобами по захисту деревини Pinotex, споживач нарешті може бути впевнений - тривала захист дійсно можлива!

Пожожие новости