Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Чим обробити вагонку зовні будинку

Дата: 18-09-2015, 17:42 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Дерев'яна вагонка - відмінний матеріал для оздоблення фасаду будівлі. Це екологічно чиста сировина, яке зробить зовнішній вигляд будинку естетичним і прикрасить екстер'єр. Для захисту деревини від негативного впливу слід обробляти вагонку антисептиками і лакофарбовими матеріалами.
Чим обробити вагонку зовні будинку
 

Чим обробити вагонку зовні будинку

Фасадні фарби
Існує багато різновидів фарб. Щоб обробити вагонку зовні будинку, використовуйте акрилові фарби на водній основі. Вона нешкідлива і не виділяє токсинів. Склад дає еластичне і щільне покриття і захищає від опадів, протистоїть перепадам температури.
 
Морилки і лаки
Можуть застосовуватися разом і окремо.
Морилка - простий і доступний засіб, який підійде для захисту деревини від появи цвілі, грибка і шкідників.
Лаком просочують для створення різних відтінків і декоративних елементів і захисту від сонця, вологи і комах.

Масла і віск
Це натуральні засоби, які абсолютно безпечні. Масла вбираються в дерево і надійно захищає його від впливу негативних явищ. Засіб на основі воску покриває поверхню і створює напівпрозорий матовий блиск.

Лессірующіе і матові антисептики
Просочать вагонку вглиб на кілька міліметрів і захистять деревину від гниття, опадів і ультрафіолету. Антисептики наносять перед фарбуванням.

Просочення
Спеціальні просочення захистять дерев'яну вагонку від цвілі, вологи, бактерій, пожеж і комах. Щоб добре просочити вагонку зовні, застосовуйте грунтовку.
Сучасні лакофарбові матеріали вже включають в себе просочення, проте їх можна використовувати і окремо.
Чим обробити вагонку зовні будинку

Як пофарбувати фасадну вагонку
Перед тим, як покривати вагонку зовні будинку, необхідно підготувати фасад. Видаліть пил і бруд з вагонки, приберіть декоративні елементи (віконниці, лиштви та ін.). Загерметизуйте і обробіть тріщини, шви і стики. Просушіть дерево. Щоб покрити стару вагонку зовні будинку, спочатку зніміть старий шар фарби. Якщо вагонка почорніла на вулиці, також видаляйте стару поверхню. Для цього нанесіть спеціальний розчин і залиште на час згідно з вказівками інструкції. Потім видаліть стару фарбу за допомогою наждачки і шліф-машинки. Просочіть поверхню вагонки антисептиком. Оліфа і грунт вирівняють поверхню і захистять деревину від появи гриба і комах. Відшліфуйте поверхню і обробіть спиртом або слабким розчинником. Зачекайте поки поверхня висохне і нанесіть фарбу в два-три шари. Щоб уникнути патьоків і горбів, покривайте вагонку фарбою тільки після того, як висохне кожен шар. Щоб пофарбувати вагонку зовні будинку, використовуйте валик. Важкодоступні місця, виїмки і стики просочуйте пензликом. Якщо використовуйте краскопульт, пензлик не знадобитися. Фарбувати фасадну вагонку краще краскопультом низького тиску. Він створює мінімальний ефект туману і скорочує відсоток втрати фарби. Для роботи на драбині вибирайте компактний електричний краскопульт. Він економить час і зручний при перенесенні. Врахуйте, що температура на вулиці при фарбуванні повинна бути вище 15 градусів тепла. У холод взаємодія вагонки і захисних засобів погіршується. Після того, як фарба висохне, покривайте лаком.
Чим обробити вагонку зовні будинку

Вагонка з липи і сосни - кращий матеріал для фасаду будинку

Пожожие новости