Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Що потрібно знати при виборі лицьової цегли

Дата: 30-07-2017, 21:36 » Раздел: Будівництво та ремонт   

 

 

Що потрібно знати при виборі лицьової керамічної цегли

Незважаючи на те, що лицьова керамічна цегла буває і повнотілою і порожнистою, його використовують тільки для обробки фасадів. Як основний будівельний матеріал для несучих стін він непрактичний з-за великої теплопровідності і високої ціни.

Навіщо потрібна лицьова цегла пустотіла

Хоча внутрішні порожнечі дещо знижують теплопровідність лицювальної цегли (вона становить 0,36-0,52 Вт/м × °С), головне їх призначення –зменшити вагу цегли і навантаження на фундамент.

кирпич рабочий у будь-якому випадку щільний і важкий матеріал, який важить від 2,1 до 3,7 кг в залежності від розміру та наявності/відсутності порожнеч.

Марка морозостійкості

Завдяки високій щільності, лицьова цегла володіє малим водопоглинанням (від 6 до 12 %). Марка морозостійкості у нього – не нижче F25. Це означає, що матеріал витримує 25 циклів заморожування/відтавання без руйнування.

Але потрібно розуміти, що ця цифра означає не 25 зимових сезонів, а лише цикли, зафіксовані в лабораторії при екстремальних перепадах. Термін життя матеріалу – перевищує 100 років.

Декоративний матеріал

Архітектори і забудовники лицьова цегла за широку колірну гамму і можливість отримати естетичну виразність будівель завдяки різним прийомам кладки.

Керамічна лицьова цегла відрізняє чіткі геометричні форми і спеціально оброблена поверхня. Вона може бути ідеально гладкою, рельєфною або офактуренной. На неї наносять мінеральну крихту або застосовують двошарове формування. При цьому для зовнішнього шару використовують більш якісну глину, при випалюванні дає цікаві візуальні ефекти.

Декор відтворюють або на ложковой (довгої бічної) грані, або на двох точкових (коротких бічних). Цей момент треба враховувати, вибираючи спосіб кладки.

Колір лицьової цегли

Залежить від технології випалу, а також від складу, якості і кольору глини сирцю. Найпоширеніший колір – натуральний цегляний. На ринку можна зустріти і вироби жовтувато-білого, кремового, а також коричневого і практично чорного кольорів.

Рідше зустрічаються вишневий, зелений і меланжеві відтінки. Така цегла коштує дорожче, так як для його виробництва використовується більш рідка глина і спеціальні колоризующие добавки.

Розміри

Стандартні розміри цегли– 25 × 120 × 65, 250 × 120 × 65, 250 × 85 × 65 мм (євро), але у виробників можна зустріти і блоки з іншими параметрами.

Також в асортименті лицьової цегли завжди багато різних фасонних виробів неправильних форм, із закругленими краями і т. д. Їх використовують для викладання арок, пройомів, карнизів, зовнішніх підвіконь.

Коштують такі фігурні вироби дорожче стандартних, тому муляри часто економлять, застосовуючи поєднання стандартних цеглин різного формату для викладання окремих деталей.

Пожожие новости