Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Які плити перекриття для приватного будинку краще використовувати

Дата: 31-07-2017, 13:18 » Раздел: Будівництво та ремонт   

 

 
Всі розуміють, що необхідно ретельно підбирати матеріал, з якого буде проводитися будівництво, потрібно вибрати залізобетонні вироби, які стануть надійними для вашого нового будинку. І тому при будівництві приватного будинку може виникнути питання про те, які плити перекриття для приватного будинку можна використовувати. І людина, що не має відношення до будівництва, відповісти на нього просто не зможе.

В залежності від того, для чого буде призначатися несучий елемент, потрібно з точністю прорахувати його розміри і те навантаження, яку вони повинні витримати. Найчастіше при будівництві приватного будинку пропонують використовувати залізобетонні плити перекриття.

Переваги використання даних конструкцій

Розглянуті залізобетонні конструкції можуть перекрити прольоти, розмір яких від 3 до 7 метрів;

  • Укладають такі конструкції досить часто, приблизно на відстані 60 сантиметрів один від одного, що дозволяє їм витримати сильне навантаження;
  • При використанні залізобетонних плит перекриття, можна закрити величезну відстань даху, що неможливо зробити, використовуючи метал або дерево;
  • Не потрібно використовувати додаткових матеріалів, так як конструкція прекрасно справляється і зі звукоізоляцією, і з шкідниками.

Але при використанні даної конструкції є і свій мінус, вона досить важка і укласти її самостійно просто не можливо, тому знадобиться допомога важкої техніки. Переваг, звичайно, більше: конструкція може витримати навантаження більше 200 кг на один квадратний метр, дуже міцні і не схильні до гниття. Так навіщо ж тоді переплачувати, якщо можна заплатити одного і жити в своєму будинку, який прослужить вам не одне десятиліття.

Технологія виробництва залізобетонних плит

У сучасному світі взагалі не можна уявити не одну будівлю без використання залізобетонних плит. Саме тому в країні розвиваються підприємства, які їх виробляють. Тому у клієнта не виникає проблем при виборі конструкції. Можна вибрати більш якісні і за прийнятною ціною.

Виробники дійсно прагнуть зробити свої вироби якісними і виробляють залізобетонні плити, використовуючи формовий бетон і армовані сталеві стрижні.

Готова суміш застигає і за рахунок цього зменшується в об'ємі, при цьому утворюються міцні з'єднання, як правило, із сталі. Навіть якщо температура повітря починає змінюватися, то конструкція залишається цілою і не руйнується.

Завдяки армуванню збільшується міцність бетонних конструкцій, згодом застосовуються як несучі елементи будівель і споруд. Якщо порівнювати розглянуті конструкції з суцільнометалевими, то вони дуже стійкі до впливу вогню.

Зверніть увагу: якщо ви вирішили використовувати в будівництві залізобетонні вироби, то подумайте про те, як вони будуть доставлені на будівельний майданчик, так як на звичайній машині їх довести не можливо.

Пожожие новости