Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як вибрати квартиру в новобудові в Києві з багатьох варіантів.

Дата: 2-08-2017, 14:21 » Раздел: Будівництво та ремонт   
 

 

Якщо Ви вирішили купити житло особисто для себе, то в самому початку треба визначитися, яку квартиру Ви віддасте перевагу для проживання. Вибирати можна серед первинного і вторинного ринку нерухомості. Під первинним ринком мають на увазі новобудови, під вторинним ринком, квартири в будинках побудованих 10-20 і більше років тому. Квартири на первинному і вторинному ринку нерухомості Києва мають свої переваги і недоліки, але все більша кількість покупців воліють купувати житло в нових будинках. Тому більш детально зупинимося на новобудовах. офіційний сайт житлового комлексу "Теремки"
Вибір новобудови, з чого почати.
Якщо Ваш вибір зупинився на новобудові в Києві, починати треба з оцінки своїх фінансових можливостей, а потім вибирати району, тип будинку та розміри квартири.
Як вибрати район для проживання.
Вибір району при купівлі квартири справа суто індивідуальна. Коли купують квартиру кияни, вони зазвичай орієнтуються на той район, в якому проживають в даний час. В окремих випадках переїжджають в інший район, керуючись якими-небудь об'єктивними причинами (переїхати ближче до батьків або дітей, переселитися в більш комфортний район або ближче до роботи).
Якщо громадяни переїжджають до Києва з інших регіонів, вони зазвичай вибирають або вже знайомий район, або орієнтуються на свої фінансові можливості. Хто багатший, воліє центральну або паркову частину міста, у кого грошей менше дивиться варіанти на околиці або в передмісті.
Який тип будинку вибрати в новобудові.
Забудовники завжди прагнуть зменшити свої витрати при будівництві і багато вибирають для реалізації своїх проектів панельні будинки. Їх перевага полягає в тому, що терміни будівництва значно коротше, ніж у монолітно-каркасних будинків, і відбувається здешевлення робіт, як мінімум на 20%.
Для покупця монолітно-каркасний будинок виглядає краще, хоча квартира в панельному будинку дешевше. Перевагу монолітно-каркасного будинку полягає в тому, що там є умови для вільного планування кімнат. Можна ставити і рухати перегородки за своїм проектом ще в період ведення будівельних робіт. В панельному будинку змінити планування набагато проблематичніше, так як присутні додаткові несучі стіни між окремими кімнатами. А несучі стіни чіпати не можна, так як порушиться загальна стійкість будинку.
Переваги і недоліки верхніх поверхів в новобудовах Києва.
Вартість 1 кв. м. в новому споруджуваному будинку відрізняється для різних квартир. Забудовник, виходячи зі свого досвіду, заздалегідь знає переваги потенційних покупців і варіює ціни на квартири, вводячи додаткові коефіцієнти. Одним із них є коефіцієнт на вигляд з вікна. Видові квартири розташовуються на верхніх поверхах і крім поліпшених оглядових характеристик мають і деякі недоліки.

По-перше, треба вивчити, як орієнтована квартира щодо сторін світла. Краще всього якщо це буде захід або схід. Якщо квартира орієнтована таким чином, що сонце світить постійно, то влітку будуть великі проблеми через непропорційно високої температури в кімнатах.

По-друге, якщо у Вас перед вікнами вільний простір велика ймовірність, що там виникне нова новобудова, і вид з вікна придбає зовсім інші обриси.

І, по-третє, не можна на жаль сподіватися на безперебійну роботу ліфта. Можливі всякі неприємності, а підніматися пішки на 15-й і більш поверх для деяких людей справа дуже непроста.

Але якщо в цілому аналізувати проблему вибору поверху, то необхідно зазначити, що це справа суто індивідуальна. Кожен виходить зі своїх уподобань, а смаки у всіх різні. Комусь подобається виключно 2-ї або в крайньому разі 3-й поверх і він ні за що не оселиться на верхньому, а хтось, навпаки, відчуває дискомфорт, якщо над його квартирою присутній житлове приміщення і там ходять і гомонять люди.
На якій стадії будівництва стає інвестором.
Купуючи квартиру в новобудові Києва, Ви найчастіше платите гроші за те, чого ще немає в натуральному вираженні. До кризи 2008 року більшість покупців прагнули стати інвесторами на самих ранніх етапах будівництва – так як вартість 1 кв. м. в Києві на етапі котловану була значно меншою, ніж у разі закінчення будівництва і здачі будинку в експлуатацію.
Але після початку кризи деякі будівництва були припинені або зовсім заморожені і ризики вкласти кошти і не одержати очікуваної квартири значно зросли. В даний час покупці, перш ніж внести гроші, хочуть переконатися, що будинок вже є в наявності, а ще краще, якщо йде підготовка до здачі його в експлуатацію.
Деякі особливості квартир в новобудовах Києва.
Будівництво нових будинків це тривалий процес, протягом якого відбувається постійне спілкування забудовника з потенційними покупцями. Виходячи з практики, що склалася, можна виділити деякі особливості квартир в новобудовах Києва.
У багатьох випадках терміни здачі нового житла переносяться.
Ми не хочемо стверджувати, що всі забудовники не дотримуються терміни будівництва, але такі випадки трапляються досить часто. Принаймні потенційний покупець повинен це враховувати. Щоб бути реалістами необхідно до оголошених термінів будівництва додати ще хоча б півроку, а щоб не помилитися, то краще рік. Краще мати кілька місяців в резерві.
Резервуйте гроші і час на ремонт квартири в новобудові.
По сформованій практиці, коли покупець віддає перевагу робити індивідуальний ремонт виходячи зі своїх коштів і переваг, більшість квартир здається "напівфабрикатом" під так звану "будівельну обробку". Ви отримуєте квартиру в наступному стані – стяжка на підлозі, штукатурка на стінах, у ванній немає сантехнічних приладів, а тільки вхід від води і вивідна труба каналізації.
Таким чином, Вам пропонується повністю зробити ремонт у своїй новій квартирі. У цьому є, звичайно, свій сенс, так як квартира під будівельну обробку обходиться дешевше і тим більш переважна більшість покупців змінюють шпалери, плитку, двері, а іноді і сан.техніку і навіть радіатори опалення.
Коли ремонт йде практично одночасно у всіх квартирах, жити в такому будинку досить проблематично. Тому до терміну закінчення будівництва необхідно додати мінімум півроку, а краще рік, на закінчення масових ремонтних робіт в сусідніх квартирах.
Але є і квартири в новобудовах Києва з будівельним ремонтом "економ", в які можна вселятися відразу. Вони представляють із себе скромний варіант житла, де на стінах недорогі шпалери, а на підлозі лінолеум, але зате там стоїть сан. техніка і не треба відразу робити ремонт. Особливо це важливо, коли ремонт не вистачає вільних коштів. У цьому випадку можна ще назбирати грошей і привести квартиру в гарний стан дещо пізніше.
Таким чином, до оголошеного терміну здачі будинку в експлуатацію необхідно в сукупності додати ще півтора – два роки (з урахуванням можливих затримок закінчення будівництва, плюс проведення ремонту квартир у всьому будинку), щоб комфортно, без проблем і хвилювань, вселитися в нову квартиру.

Пожожие новости