Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як правильно вибрати проект будинку

Дата: 3-08-2017, 12:32 » Раздел: Будівництво та ремонт   

 

 У виборі проекту будьте індивідуалістами. Перш ніж вибирати проект будинку, спробуйте докладно визначити свої уподобання і побажання, багато проектів на http://dom4m.com.ua/ . На типові питання давайте індивідуальні відповіді! Що ж необхідно врахувати? Наводимо кілька типових прикладів.
Сільська школа для одних має суцільні плюси, а для інших означає більш низький рівень освіти дитини, а отже, менші шанси на успіх у житті.
Простір
Подбайте про великому холі. Це комунікаційний центр будинку. З цього приміщення домашні будуть виходити в різні частини будинку; в холі, а не у вітальні, як переконують автори багатьох проектів, буде найбільш активний рух.
Подбайте, щоб висота вітальні в приватному будинку була не менше 3 м, а інших приміщень – не менше ніж 2,7 м. чи Знаєте ви, що похилі стелі мансарди діють на психіку людини гнітюче? Не варто розташовувати в мансарді робочу кімнату.
Порядок
Виберіть проект будинку з вітальні площею близько 25 м2. Але в приватному будинку повинно бути багато господарських приміщень, гардеробів, коморах – їх завжди не вистачає!
Приватність
Не вибирайте проект будинку з відкритою вітальні. Пам'ятайте, що іноді ми хочемо залишитися одні, що з іншими членами сім'ї краще перебувати з власної волі, а не з примусу. Кухня, їдальня, подружня спальня, кімнати дітей, бібліотека, робоча кімната – кожне з цих приміщень в будинку має свою неповторну атмосферу.
Контакт з природою
Зверніть увагу на розташування тераси. Не погоджуйтеся на таке стандартне рішення, як тераса, примикає до вітальні. Вихід на неї повинен знаходитися в кухні або в їдальні, тому що кухня – це серце будинку. Наскільки легше взяти в одну руку чашку з кавою, в іншу – тарілку з бутербродами і зробити два кроки на терасу. Шлях через хол або вітальню на типову терасу значно довше. І взагалі, кому захочеться стільки йти?
Не піднімайте перший поверх будинку високо над землею. Дві сходинки – цілком достатньо.
Шкода ваших грошей, часу та енергії, витрачених на будинок, який ви не полюбите. Про те, що для вас приємно і добре, знаєте тільки ви.
Ви пам'ятаєте, що у вас є діти, родичі, друзі?
Чи враховуєте ви думку інших членів сім'ї, коли приймаєте важливі рішення? Радимо вам бути реалістами.
Діти мають право голосу
Ми не схильні переконувати вас будувати великий будинок з думкою про дітей. Цей мотив батьківського піклування іспит не здасть. Замість житла на другому поверсі в батьківському домі краще банківський депозит (500 грн, покладені щомісяця на депозит, дадуть через 20 років близько 36 тис. грн).
Варто взяти до уваги, що час життя сім'ї ділиться на час навчання дітей і інші роки. Вибираючи місце для проживання, треба погодитися з тим фактом, що, поки діти вчаться, розклад занять задає ритм всьому будинку – це однозначно. Сміливі ідеї про життя в середині лісу потрібно залишити на більш пізній час, тому що замість задоволення вас чекають виснажливі поїздки в школу і назад.
Що потрібно врахувати?
Близькість початкової школи до приватного будинку. Це місце, де дитина знайде перших друзів. Розвитку дитини не буде сприяти те, що батьки привозять його і забирають відразу після уроків. Батьки часто так роблять, особливо у великих містах. Що ж, це віяння часу. Якщо ви стоїте перед подібним вибором, краще забезпечити дитині традиційні умови: коло друзів в школі і час для спілкування після занять. Коли підліток йде в середню школу, її близькість від дому вже не настільки важлива. У цьому віці дитина більш самостійна.
Зручний громадський транспорт. Якщо дитині потрібно їздити в школу, зупинка повинна бути поруч з будинком.
Установи культури. Зацікавлені діти займаються самоосвітою, ходять на мовні курси, музичну школу. Варто подумати про те, чи знайдуть ваші діти вчителів поблизу від нового будинку.
Безпека. Загроз безпеки дитини багато. Варто перевірити навколишні дитячі майданчики та темні провулки. Є райони гірше і краще. Гірше – це селища, де багато пияків, або повністю занедбані. Не варто залишати питання, пов'язані з безпекою дітей, без належної уваги.
Батьки і сім'я: добре, коли вони поряд
Кажуть, що з сім'єю краще всього бути на фотографії, але все-таки непогано жити поруч з родичами. Будувати приватний будинок далеко від рідних – це прирікати себе на самотність. Часи зараз важкі, іноді нам потрібна бабуся або сестра, щоб залишити на неї дітей. Дуже доречна буде допомога шурина з його «золотими руками» або дядька з його вантажівкою. З практичної точки зору – це надання послуг один одному.
Є також точка зору емоційна: радість від будинку полягає і в тому, що можна приймати родичів, радіти, коли сім'я збирається разом.
Вибираючи місце для будинку, варто враховувати транспортні умови: мамі, бабусі або родичів може бути занадто важко їздити громадським транспортом. Це ще один аргумент, підтверджуючий, що життя не любить «надто далеких» будинків.
Друзі: нехай будівництво не розлучить вас
Вже з моменту прийняття рішення про будівництво приватного будинку варто переконувати близьких знайомих приєднатися до вас. Спільне будівництво, а пізніше проживання поблизу один від одного може стати великою цінністю. І навпаки – будівництво приватного будинку може зруйнувати ваші дружні контакти (на них просто не буде часу). Так чи інакше, дружба, як і квіти, потребує догляду.
З сусідами на новому місці важко подружитися відразу. Люди тепер обережні і недовірливі. І ви не знаєте, хто буде жити по іншу сторону огорожі.
Нехай ваш приватний будинок буде союзником, а не перешкодою – в сімейному житті, в навчанні дітей і в спілкуванні з друзями.

Пожожие новости