Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Фінішна наливна підлога - швидкість, універсальність, економічність

Дата: 23-09-2015, 22:41 » Раздел: Будівництво та ремонт   
О, боже, ремонт! Це страшне для нас слово, що викликає завжди тільки одну асоціацію в голові: «Караул! Коли ж він закінчиться? »Особливо гостро і актуально постає це питання, коли нам потрібно відремонтувати і оновити підлоги. А зробити ми хочемо це швидко, легко, а головне, надовго, років так на 15 мінімум, а то й на все життя.
Фінішна наливна підлога - швидкість, універсальність, економічність
  Тепер це можливо! У лінійці підлог Weber-Vetonit, відомого «законодавця мод» у підлогах, лідера в сегменті фінішних наливних підлог, з'явилася забійна новинка - універсальний швидкотверднучий наливна підлога weber.vetonit fast level . Формула успіху даного матеріалу - швидкість, універсальність і економічність!
Фінішна наливна підлога - швидкість, універсальність, економічність
weber.vetonit fast level являє собою універсальний матеріал, особливі властивості якого дозволяють використовувати його як для створення стяжки шаром до 60 мм, так і в ролі тонкого фінішного статі шаром від 3-5 мм. Розроблений за найпередовішими технологіями із застосуванням тільки європейських модифікуючих добавок, weber.vetonit fast level володіє чудовими робочими характеристиками - при нанесенні розчин добре розтікається і утворює гладку горизонтальну поверхню. Працювати з продуктом досить просто: розчинив, вилив на підлогу, розрівняли гладилкою або шпателем по маяках. Рівно, гладко, а головне, дуже навіть швидко! Швидкість твердіння наливної підлоги настільки велика, що дозволяє проводити укладання фінішного покриття вже через кілька днів. Адже weber.vetonit fast level - це дійсно швидкотверднучий наливна підлога. Так, в кімнаті 15 м? бригадою з двох чоловік можна залити підлогу шаром 10-15 мм всього за 30 хвилин. Через 3-4 години по залитій стяжці можна ходити, продовжуючи будівельно-оздоблювальні роботи, а через 3-5 днів можна укладати підлогове декоративне покриття, наприклад, ковролін або лінолеум. Терміни укладання підлогових покриттів на стяжку з weber.vetonit fast level в середньому в 15 рази коротший, ніж у аналогічних матеріалів на ринку. Все це скорочує терміни ремонтних робіт і економить ваш час, залишаючи його для відпочинку, а не для ремонту.
Фінішна наливна підлога - швидкість, універсальність, економічність

Фінішна наливна підлога - швидкість, універсальність, економічність
Варто звернути увагу на універсальність застосування weber.vetonit fast level. Продукт, на відміну від матеріалів деяких інших виробників, підходить як для сухих, так і для вологих приміщень (за умови гідроізоляції залитої підлоги полімерною мастикою weber.tec 822). Це зручно і економічно вигідно, тому ви можете використовувати один і той самий продукт для всієї квартири, а не купувати 2 різних матеріали. Міцність підлоги weber.vetonit fast level в 15 МПа дозволяє вирішити ще одну, часто виникаючу проблему - вирівнювання слабкої старої стяжки. Новинка чудово наноситься на дані основи, утворюючи після твердіння міцну горизонтальну підлогу, прекрасно витримує будь-які побутові навантаження. Ще однією особливістю ремонту є його висока затратність. Weber-Vetonit і тут поспішає на допомогу! Витрата сухої суміші weber.vetonit fast level на 10% нижче витрати матеріалів деяких інших виробників на ринку. Це дозволить заощадити до 15% ваших коштів з розрахунку заливки 1 м? статі шаром 10 мм. «Швидкотвердіючий наливна підлога weber.vetonit fast level - це матеріал нового покоління. Це значний крок вперед для посилення лідерських позицій бренду Weber-Vetonit в сегменті наливних підлог і розвитку асортименту підлог, виходячи з потреб ринку. Ми впевнені, що новий наливна підлога буде високо оцінений споживачами, дозволить їм робити ремонт ще якісніше і швидше »- так сказала про weber.vetonit fast level Анастасія Вронська, Директор з маркетингу бізнес-підрозділу« Сухі суміші »концерну« Сен-Гобен ». Швидкість, універсальність, економічність - ось формула ідеального швидкотверднучого підлоги під маркою Weber-Vetonit. Weber.vetonit fast level - Ви повинні його спробувати!
Про концерн «Сен-Гобен»
«Сен-Гобен» (Saint-Gobain) - міжнародна промислова група компаній зі штаб-квартирою в Парижі. Історія компанії налічує більше 300 років. Входить до ТОП-100 найбільших індустріальних корпорацій світу. Займає перше місце, за версією журналу Forbes, серед найбільших світових компаній, що виробляють будівельні матеріали. В даний час до складу групи входять 1500 компаній з 64 країн; в штаті - 193000 співробітників. Оборот за підсумками 2012 року перевищив 43200000000. Євро. Інтернет-сайт: www.saint-gobain.com; 
Про підрозділ Weber-Vetonit
Weber-Vetonit - провідний виробник сухих будівельних сумішей для ремонту та нового будівництва. Продукція під цим брендом випускається на 180 заводах по всьому світу. Операційна діяльність компанії представлена більш ніж в 50 країнах світу. Бренд Weber має більш ніж 100-річну історію і займає 1-е місце в Європі з виробництва сухих будівельних сумішей.

Пожожие новости