Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Чим прибивати вагонку

Дата: 19-09-2015, 19:42 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Дерев'яна вагонка - практичний і екологічно доступний матеріал для внутрішньої і зовнішньої обробки. Вона відмінно вирівняє стіни і стелю в приміщенні. Великий плюс вагонки полягає в легкості при монтажі. Ви запросто зможете прибити вагонку своїми руками.
Чим прибивати вагонку
  • Цвяхи, степлер і добойника для щільного закріплення.
  • Кляймери - скоби для внутрішньої обробки стін вузької вагонкою. Кляймери закріплюють цвяхами або саморізами і закривають планками. Щоб закрити капелюшки, використовують шкант.
  • Саморізи, кліпси, цвяхи і скріпки підійдуть для широкої вагонки.
Чим прибивати вагонку
Решетування стіни
Хід роботи залежить від стану стін і приміщення. При кривої стіні і приміщенні з підвищеною вологістю обрешiтка необхідна. Решетування - дерев'яні рейки товщиною від 5 сантиметрів, прибиті один до одного на відстані 1 метра. Так як конструкція опорна і не помітна для очей, дошки або бруси можуть бути виготовлені з дешевих пиломатеріалів класу С. Для кріплення елементів використовуйте дюбелі або саморізи довжиною 8-10 сантиметрів. Перед установкою зробіть отвори, рівні розмірам капелюшки самореза. У них і вкручуються саморізи. Потім зріжте виступаючі частини і відшліфуйте поверхню.
Вертикальне, горизонтальне і діагональне кріплення вагонки
Щоб прибити вагонку вертикально, починайте з лівого кута каркаса. Добре зафіксуйте першу рейку, закріпіть цвяхи або іншої кріплення в пазах. Помістіть другу дошку в пазу першою, потім вбивайте до кінця первісну вагонку. Дійте аналогічно, щоб зростити вагонку. Завершальну рейку підганяють за розміром і закріплюють з правого боку. Перевіряйте кожну десяту дошку рівнем відхилення. Щоб закріпити вагонку горизонтально, починайте монтаж зверху вниз. Горизонтальний метод і накладення плінтуса закриє некрасиву щілину між підлогою і стіною. Щоб прибити вагонку до стелі, використовуйте діагональний спосіб закріплення. Починайте установку від кута за допомогою залізних скоб, шурупів і шуруповерта. В процесі монтажу обрізайте кінці кожної дошки під необхідним градусом. Між рейками залишайте проміжки близько 15 мм. Тоді матеріал ляже рівно і не розбухне з часом, вам не доведеться випрямляти вагонку.
Завершальний етап
Після закінчення робіт з оздоблення для естетичного вигляду закрийте кути спеціальними куточками або кутовою рейкою. Обробіть деревину антисептиками для захисту від комах і цвілі. Також можна пофарбувати вагонку лакофарбовими матеріалами, які створять привабливий вигляд і збережуть натуральні властивості дерева на довгий термін. Прибити плінтус до вагонки легко, особливо якщо підлога теж дерев'яна. Розташуйте елемент оздоблення по периметру приміщення і відзначте точки кріплення. Просвердлити отвори під дюпеля і закріпіть плінтус на цвяхи або шурупи. Таким чином, прибити вагонку самому не так складно. Головне, вибрати якісні пиломатеріали!  Сосна - універсальний доступний матеріал, який підійде для обшивки внутрішніх і зовнішніх стін приміщення. Він міцний і довговічний. Липа - ідеальний матеріал для обшивки лазні та сауни. Липова деревина довго тримає тепло, не нагрівається при високих температурах і стійка до вологи.

Пожожие новости