Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Основні правила, які допоможуть під час ремонту

Дата: 4-10-2015, 13:03 » Раздел: Будівництво та ремонт   
У всьому світі все побудовано на закономірностях, питання ремонту не є винятками. Про цих важливих закономірностях ми і хочемо поговорити в цій статті.
Основні правила, які допоможуть під час ремонту
1. Весна вважається часом ремонту
Продавці будівельних магазинів відмінно знають своїх покупців і тому навесні співробітники сміливо підвищують «зимові ціни», які колись не кусалися. На думку психологів, нам просто хочеться оновлення. А ми вважаємо, що направляємо свою прокинулась «весняну» енергію в мирне русло. Однак мирне чи це русло або руйнівний - питання окреме. Адже ремонт затягується мінімум на пару місяців, та й після його закінчення квартира ще довго буде «приходити в себе».
2. Ремонт ніколи не закінчується
У ремонту немає закінчення, він тільки призупиняється. Та й то ненадовго. Адже наступної весни нам знову хочеться оновлення. І ще одна особливість ремонту - він помножується на 2. Все, що ми планували витратити на ремонт, в його процесі збільшується в два рази. Адже одна в ремонті підтягує інше: міняємо ванну - значить потрібно поміняти змішувач, а, можливо, і плитку. Переклеюємо шпалери, робимо новий стелю - вікна та двері теж потрібно замінити. І це ми не згадуємо такі «дрібниці», як світильники, килимки і т.д.
3. Куди діватимемо меблі?
Зробити ремонт в новобудові - порівняно просто. Але якщо квартира набита меблями, то доводиться поламати голову, куди подіти всю обстановку. Як варіант - відвезти на дачу з міста. Немає місця? Попросіть друзів прилаштувати собі ті меблі, яку вони зможуть забрати. Або можна дати оголошення про продаж б /у меблів на сайти даної спрямованості, або в газети. Особливо багато грошей не заробите, але зате заощадите на вантажників і вантажних машинах. Та й у будь-якому випадку, завжди можна відтягнути меблі на смітник. Можливо, ваша тумбочка комусь знадобиться.
4. Будівельні
Не купуйте всі будматеріали до тих пір, поки не визначитеся остаточно з вибором підрядника. І нехай саме він розраховує, що і в якій кількості вам потрібно купити.

Наприклад, нехай плиточник назве, скільки квадратів плитки вам буде потрібно, який клей краще придбати. У такому випадку вам не доведеться шукати місце, куди скласти непотрібні рулони шпалер після ремонту або об'їжджати магазини в пошуках бордюру, якого не вистачило.
5. Упаковуємо речі правильно
У тому випадку, якщо ремонт запланований тільки в одній з кімнат, всі речі ви перетягнули в сусідні, потрібно упаковувати їх за всіма правилами. Адже пил від цементу проникає скрізь і пощади не буде нічому. Упаковуйте всі речі в коробки і пакети, залишаючи тільки найнеобхідніше (пару комплектів одягу, білизна, найнеобхідніша посуд). Підлогу у всій квартирі теж потрібно застелити або плівкою, або папером, газетами або картоном. В іншому випадку ви можете попрощатися зі своїм паркетом, ковроліном або ламінатом. Прибрати наслідки ремонту зі всіляких дрібних щілин практично неможливо.
6. «Все й одразу»
Коли робите ремонт, міняйте все за принципом «зараз або ніколи». Це має запобігти вашим новим поривам в ремонті років на 10 вперед, адже якщо ви вже замінили сантехніку, то і плитку ви навряд чи захочете вже через рік заново переклеювати на нову. І пам'ятайте, що все тимчасове - саме постійне. Так що не потрібно вішати старий карниз, який не підходить до нових шпалер. Краще зніміть його взагалі до покупки нового. Крім того, при великому обсязі робіт можна розраховувати на хорошу знижку у майстрів.
7. З чого потрібно починати?
Завжди першою при ремонті змінюється електрика. Погана, ненадійна проводка, несправні розетки можуть спричинити за собою новий ремонт, та й при заміні проводки потрібно руйнування стін і стелею, що не дуже вигідно, якщо ви тільки поміняли шпалери на стінах і плитку. Другим справою міняємо сантехніку. Все-таки будь-який будинок і квартира починається з санвузла і саме тут робота сама брудна, мокра і проблематична.
8. Настав час розплати
Коли всі роботи закінчені, не поспішайте відразу ж віддавати всі гроші за ремонт. Потрібно спочатку впевнитися в якості всіх виконаних робіт. Було б ідеально, якщо у вас був би родич з 30-річним досвідом роботи виконробом на будівництві. Але якщо такого професіонала у вашому оточенні немає, який би міг з усією скрупульозністю й чесністю розповісти про самих найменших недоліках виконаного ремонту, то спробуйте знайти таке незацікавлена особа на найближчій будівництві або в ЖЕКу. Адже краще відразу усунути недоліки в ремонті, ніж потім виправляти відвалився стелю.
9. Зберігаємо залишки
Чому не варто відразу після ремонту відносити всі залишки шпалер, фарби, плитки або ламінату на найближчу смітник? З їх допомогою ви зможете легше підібрати в магазинах предмети декору, а не згадувати, як саме виглядають ваші шпалери і до якого кольором вони ближче. Та й якщо щось буде попсовані дітьми або тваринами, ви зможете підфарбувати, замазати, замінити.
10. І ось Фініш
І не забудьте по закінченню ремонту відзначити цю справу. Навіть якщо у вас поки не вистачає всього в квартирі, все одно влаштуйте собі свято, адже ви це заслужили. А гості завжди зрозуміють і якщо поки не вистачає стільців, то посидять і на коробках з книжками.

Пожожие новости