Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Основні етапи ремонту

Дата: 25-09-2015, 12:44 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Не випадково ремонт вважають гірше пожежі, адже в нього доводиться вкладати велику кількість сил і грошей. При цьому часто проектування майбутнього інтер'єру, як і роботи з втілення в життя всього задуманого віддаються не в руки професіоналів, а продумуються господарями квартири, ними ж закуповуються необхідні матеріали, певні роботи робляться самостійно, частина віддаються тим чи іншим бригадам. На жаль, не завжди результат таких робіт тільки радує, тому сьогодні ми хотіли б розібратися, як уникнути помилок у найважливіших етапах ремонту, заощадити сили і засоби.
Основні етапи ремонту
Опалення та освітлення житла
При ремонті в новобудові слід відразу ж замінити електропроводку для уникнення короткого замикання, збільшення числа підключених електроприладів. Зверніть уваги, що фахівцями рекомендується використовувати мідний дріт замість алюмінієвого. Прилади й розетки необхідно заземлити. Скільки і де саме розташувати розеток - важливий момент планування електропроводки, найбільше розеток потрібно на кухні, адже більшість техніки повинна бути постійно підключена до електромережі. Освітлення квартири, а також план розташування вимикачів вимагає не менше ретельного продумування. При цьому обов'язково збережіть план проводки, у випадку, якщо вам буде потрібно просвердлити стіну, він стане в нагоді. Рішення про наявність в квартирі теплої підлоги і місць, де саме вона потрібна, приймається також на цьому етапі. Найбільш необхідний тепла підлога у ванній і на кухні під плиткою, при цьому слід обійти місця розташування важкої техніки і меблів, а також відступити від стіни на 40-60 сантиметрів. Слід пам'ятати, що наявність теплої підлоги в передпокої може пошкодити взуття.
Підлоги
На початку слід бути впевненими в тому, що підлога вирівняна бездоганно. Далі визначитеся з покриттям для різних кімнат (для житлових оптимальним буде паркет, для кухні, санвузла або ванної кімнати - плитка, для передпокою - керамограніт). Але слід уникати «строкатості» покриттів, це виглядає неакуратно і візуально зменшує простір. До речі, не бійтеся ламінату в кухні та коридорі. Сучасні колекції добре переносять навіть великі навантаження, а за допомогою додаткової обробки стики можна захистити від попадання вологи. Укладання підлогового покриття краще віддати в руки професіоналів, те, що може здатися простим, часто вимагає досвіду і тільки фахівці можуть вирішити, чи потрібно додаткова шумоізоляція, а також прорахувати установку дверей залежно від товщини підлоги.
Вікна
Не менш важливий вибір хороших вікон. Сучасні теплозберігаючі склопакети допоможуть захистити будинок від вуличного шуму і холоду. Для суворих зим краще вибрати вікна на основі чотирьох- або п'ятикамерного профілю. Пам'ятайте, що вікна не обов'язково можуть бути звичними білими пластиковими - існують величезна різноманітність інших кольорів, а також сріблястий металік і профіль, що імітує дерево. Встановлювати вікна повинна сертифіковані фахівці, що працюють за ДСТом і які надають гарантію на свою роботу.
Двері
Двері не повинні перешкоджати комфортному проходу, в якому б напрямку не рухався чоловік. Двері повинні відкриватися всередину кімнати, у напрямку до кута або стіні. Хоча сьогодні величезною популярністю користуються квартири-студії без міжкімнатних дверей, але прийняття такого рішення має бути попередньо серйозно продумано. Деякі двері можна замінити розсувними з різних видів скла, які помітно економлять простір. Сьогодні є три види таких дверей за способом відкривання. Найбільш «громіздкими» є ті двері, які зсуваються до стіни, а не в спеціальний пенал на відміну від двох інших модифікацій.
Також оригінально виглядають складні двері-книжки. Вони схожі на популярні раніше ширми. Починаючи ремонт, пам'ятайте, що скупий платить двічі. І економія на матеріалах, фахівцях може спричинити лише нові витрати. Переклеїти шпалери, замінити раковину і змішувач ви цілком можете самі, але установкою вікон, дверей, вирівнюванням стін повинні займатися професіонали. Цей підхід найбільш оптимальний і не розчарує вас після завершення ремонту.

Пожожие новости