Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Модульна будівля + ролети = максимум економії

Дата: 2-10-2015, 22:25 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Як швидко і недорого побудувати будинок у кризовий час? Сучасна палочка-виручалочка - модульне будівництво. Сьогодні з готових блоків споруджують офіси, цехи, кафе, торгові зали, склади, а останнім часом все частіше і житлові приміщення. Побудувавши будинок в рекордно короткі терміни, ви також можете зробити його рекордно енергоефективним. Один з варіантів - встановити рольставні, що забезпечують високу теплоізоляцію вікон.
Модульна будівля + ролети = максимум економії
З настанням холодів збереження тепла в приміщенні стає все більш важливим завданням. І хороше рішення економить значні кошти. Один з найбільш ефективних варіантів енергозбереження - ролетні системи, що встановлюються на вікна. Відповідно до вимог національного стандарту по роллетам, рольставні повинні забезпечувати додатковий опір теплопередачі віконного отвору мінімум на 20%. Тобто покупка сертифікованих ролет дає всі підстави розраховувати на суттєву економію.
Як це працює
Модульна будівля + ролети = максимум економії
Що робить рольставні енергозберігаючим доповненням екобудинки? Полотно ролет «АЛЮТЕХ» складається з алюмінієвих профілів з екологічно чистим наповнювачем - пенополіуретантом. Саме цей матеріал забезпечує теплозахист і звукоізоляцію приміщення. Другий, не менш важливий чинник - розташування роллетной системи на деякій відстані від вікна. «Повітряна подушка», яка утворюється між віконним склом і полотном ролети, оберігає приміщення від витоків тепла і проникнення холоду, так як повітря володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями.
Модульна будівля + ролети = максимум економії
Як перевірити
Теплоеффектівность ролетних систем підтверджують результати досліджень. Так, ключові виробники тестують продукцію, що випускається згідно зі світовими стандартами. Цілий комплекс випробувань в міжнародному інституті Rosenheim (Німеччина) провела Група компаній «АЛЮТЕХ» 1 [/sup] . Випробування встановили: рольставні цього постачальника дозволяють на 30% і більше знизити тепловтрати при установці спільно з однокамерним склопакетом 4/16/4 мм.
Модульна будівля + ролети = максимум економії
Як виглядатимуть
Крім швидкості будівництва модульні будинки відрізняються стильним зовнішнім виглядом. І ролетні системи в даному випадку прийдуть як не можна до речі. Широка колірна гамма дозволить підкреслити архітектурні особливості будівлі, розставивши правильні акценти. При цьому можна зекономити і на самих роллетах: сьогодні виробники, як правило, пропонують вироби двох серій - стандартної і економічною. У випадку з «АЛЮТЕХ» це Classic і Economy відповідно. Серія Classic відрізняється надійністю і безпекою, дозволяючи також підібрати оригінальний колір під екстер'єр будинку. Економічні ролети серії Economy трохи менш міцні, мають обмежений набір кольорів, але більш доступні за ціною. Відмінні риси сучасної будівлі - мобільність, екологічність і максимум економії. Досягти цих показників допомагають ролетні системи «АЛЮТЕХ». Створюйте свої формули енергоефективних будівель!

Пожожие новости