Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Утеплення фасаду мінватою

Дата: 5-10-2015, 17:16 » Раздел: Будівництво та ремонт   

Зміст
1 Особливості матеріалу
2 Технологія монтажу
2.1 Нюанси монтажу
 
Що якщо в зимові вечори, ви відчувайте, що ваш фасад пропускає холод? Або вас попросили утеплити фронтову частину іншої будівлі. Звичайно, почнуться пошуки вирішення цього питання. Найкраще буде утеплити стіни необхідного об'єкта. Пропонуємо увазі технологію утеплення фасаду мінватою.
 
Особливості матеріалу
Для початку трохи про матеріал. Мінеральна вата - теплової та звукоізоляційний матеріал. Завдяки його властивостям, він застосовується в самих різних умовах. Здатний залишатися придатним для використання при 700 ° C. До його переваг відноситься водонепроникність, висока теплоізоляція і звукоізоляція, вогнева стійкість. Важливим є і той факт, що пацюки або миші цей матеріал не їдять. До недоліків можна віднести виділення небезпечних для людського організму речовин. Будівельники запевняють, що вміст шкідливих речовин у мінваті мінімально.
Технологія монтажу
Коли ваш вибір зроблено, можна приступати до роботи. Утеплення мінватою фасаду починається звільненням останнього від зайвих предметів: поверхня повинна залишитися рівною і гладкою. Небажано в якості матеріалу поверхні залишати металеві предмети, так як протягом року вони через повну ізоляцію почнуть іржавіти. Якщо все ж прибрати метал не вдається, то не можна користуватися акриловою штукатуркою. Так як вона блокує проникнення повітря і сприяє появі іржі. Це може зіпсувати зовнішній вигляд споруди. Також для підготовки утеплення фасаду мінеральною ватою необхідно прибрати старе покриття, наприклад фарбу або штукатурку, пил або масляну рідину. Зрозумійте, що поверхня повинна бути ідеальна чистою, тільки тоді вона буде придатна для якісної роботи. Далі слід позначити зони, межі яких далі треба обнести.
Іншими словами це міцні шнури, які слід встановити в горизонтальному, вертикальному і діагональному положенні в кожній зоні.
Вийшла своєрідна карта, по якій ви можете оцінити геометрію поверхні. Врахуйте, що провисання повинні виступати приблизно на 1 см від області нанесення утеплювача. На цьому етапі починається утеплення фасадів мінватою. Логічно розглянути, як кріпиться сама вата для утеплення фасаду. Спочатку необхідно зафіксувати напрямні профілі. Це основа для всієї конструкції. За вже встановленим зонам за допомогою будівельного рівня або нівеліра виконується монтаж планок. Для фіксації краще використовувати дюбеля. Строго простежте за тим, щоб планки не бовталися, а надійно трималися і не вешталися. Після цього приготуйте спеціальний клей для утеплювача. У магазинах існують спеціальні прилавки, де представлені клеї, створені спеціально для цих цілей. Головне, щоб було написано: "призначений для мінеральної вати". У деяких випадках, на упаковці утеплювача написано, який саме клей слід використовувати. Внутрішня сторона фасадної вати покривається приготовленим розчином клею. На цьому етапі важливо не пошкодувати кількість клею на квадратний метр, але й не переборщити. Акуратно промажте всі краї і середину. Коли лист утеплювача готовий, то можна сміливо його наносити на стіну.
Як тільки відчуєте, що клей тримає лист, переступайте до наступного. Якщо ви все завдали, то залишилося зовсім небагато. Приклеєна фасадна вата обробляється армованим шаром. Це спеціальний захисний шар, який наноситься шпателем на утеплювач рівномірним чином. Він захищає конструкцію від термічного нагрівання, зберігаючи початкову форму. Само армування являє собою процес втоплення армосіткі і покриття її з двох боків клеєм. На жаль, це ще не останній етап. Щоб мінвата для фасаду стабільно виконувала свої функції протягом довгих років необхідно покрити всю конструкцію спеціальної фасадною штукатуркою. З одного боку, вона захистить утеплювач від руйнування, а з іншого боку, додасть естетичний вигляд лицьовій стороні ремонтованого будівлі. Зрештою, у вас повинно вийти наступне накладення: 

 

утеплення мінватою фасаду Схема утеплення На даній ілюстрації зображений готовий варіант.
Всі зазначені матеріали відповідають високій якості. Розчин Ceresit CT 190 це розбавлений у воді клей для мінеральної вати. Зверніть увагу, що щільність його нанесення на зовнішню стіну в півтора рази більше, ніж на проміжок між утеплювачем і армованим шаром. Нюанси монтажу Варто спочатку подумати про якість проробляється роботі, така справа не любить неточностей. Всі роботи повинні проводитися при відносній вологості повітря не більше 85%. Ні в якому разі не можна нічого робити в дощову або туманну погоду, це може послужити причиною початкового руйнування конструкції. При жаркій температурі повітря (більше 30 градусів) монтажні дії припиняються, а вже пророблений ділянку закривається темної теплоізоляційної тканиною. В іншому випадку, спочатку розширений матеріал при похолоданні стиснеться, що призведе до утворення тріщин в матеріалі. Якщо з якоїсь причини процес монтажу затягується на наступний день, то все те, що ви зробили, повинно знаходитися в міцній ізоляції від зовнішніх впливів. Як правило, це забезпечує густа сітка, натягнута на будівельні ліси. Її також використовують для проведення робіт в умовах теплої зими. Навіть пил не можна допустити до приклеєних шматків мінеральної вати. утеплення фасадів мінватою Дюбелі З технологічної точки зору фасадна мінвата прикріплюється за допомогою пластикових цвяхів або по-іншому дюбелів. У крайніх заходи, їх можна не використовувати, проте впродовж деякої кількості років обов'язково з'являться тріщини, і утеплювач стає даремний. Зверніть увагу на роботу зі штукатуркою. Якщо у вас вона полимерцементная, то працюйте безперервно, з однаковим складом води і процентним вмістом штукатурки. Інакше незабаром утворяться стики, в результаті деяких складних процесів. Це зіпсує зовнішній вигляд і якість роботи. Після її закінчення охороняйте штукатурку від дощів протягом одного дня, а кольорові полімерцементні протягом 3 днів. Якщо ж на вулиці волого, то для гарантії можна ізолювати утеплений фасад на цілий тиждень. Після прочитання короткої інструкції ви повинні визначитися для себе: чи зможете ви зробити все своїми руками чи ні. В інтернеті є безліч фото і відео з даної теми. Тому для справжнього майстра не складе труднощів утеплити фасад будівлі. Для якісного результату вам знадобиться багато раз вивчити те, про що говорить інструкція. Ціна замовлення утеплення фасаду залежить від вашого міста, площі утеплення, товщини і вартості матеріалу


Пожожие новости