Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

На чому можна заощаджувати під час ремонту

Дата: 8-10-2015, 13:34 » Раздел: Будівництво та ремонт   
У нашій сьогоднішній статті ми хотіли б поговорити про те, на чому можна заощаджувати під час ремонту, щоб успішно його завершити і не шкодувати про витрачені даремно гроші.
На чому можна заощаджувати під час ремонту
На чому не можна економити
Вікна
Оцініть їх стан. Навіть вікна в новобудовах часто вимагають заміни в першу ж зиму, тим більше це може знадобитися і в старій квартирі. Буде дуже сумно, якщо під час сильного вітру або зливи з'ясується, що в щілини задуває і заливає і через рік після ремонту доведеться міняти вікно і знову розводити бруд. Серед великої різноманітності фірм можна підібрати підходящу з виготовлення та встановлення склопакетів, порадитися зі знайомими, щоб звернутися у вже перевірену компанію.
Вирівнювання стін
Чи можна обійтися без вирівнювання стін? Ні! Робити це потрібно не тільки в тих місцях, які видно, але і в кутах, дверних отворах. Інакше будуть проблеми з установкою вбудованої техніки і меблів. Виготовляти для вас під криві стіни і кути спеціально жоден майстер не буде.
Підлога
Обов'язково вона повинна бути рівна, інакше при укладанні ламінату ви зіткнетеся з серйозними проблемами, ямки і нерівності зіпсують весь зовнішній вигляд і комфорт. Ламінат теж повинен бути правильним. Ідеально - якщо ваш ламінат буде з восковим просоченням, він не боїться впливу вологи, шви не піднімуться, та й навіть якщо ви ненароком проллєте на нього окріп - нічого не відбудеться. Пам'ятайте, що тепла підлога у ванній кімнаті, туалеті, на кухні і в коридорі буде вас додатково зігрівати в міжсезоння, коли в квартирі прохолодно.
А тепер про те, на чому можна заощадити
Перше - це ремонтні роботи, які ви можете виконати самостійно і не потрібно платити гроші за роботу майстру. По-друге, не обов'язково вибирати найдорожчі плитку і шпалери в магазині. Плитка вітчизняного виробництва не завжди виглядає гірше імпортної, а широкі шпалери економніше вузьких. І третє - пошукайте магазини з знижками і вигідними бонусними програмами. Але що робити тим, хто не може зателефонувати виділити кошти на ремонт всієї квартири відразу? Як варіант - кредит, але можна спробувати робити ремонт по черзі в кожній кімнаті. З одного боку може здатися, що поки закінчиться такий ремонт, потрібно буде починати заново. Однак якщо дотримуватися наших порад і не економити на тому, про що ми говорили вище, ремонт затягнеться на деяких час, але має всі шанси закінчитися успішно.

Пожожие новости