Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Дизайнерські рішення і види кухонних витяжок

Дата: 20-10-2015, 20:32 » Раздел: Будівництво та ремонт   
При замовленні кухні багато сімей намагаються придбати в комплекті і витяжку. Витяжка - це важливий предмет побутової техніки, що очищає повітря від випарів, канцерогенів і продуктів згоряння, тому відсутність витяжки на кухні негативно впливає на здоров'я людини. На ринку можна знайти безліч дизайнерських рішень, які стильно в пишуться у ваш інтер'єр.
Класифікація витяжок 
Різні моделі витяжок розрізняються технічними характеристиками: видами фільтрів, вентиляторів, потужністю, і звичайно ж дизайну. Класифікуються за способом установки і способу очищення повітря:
За способом установки витяжки бувають настінні, вбудовувані, підвісні і острівні. Настінні моделі кріпляться на стіні і часто мають оригінальний дизайн. Вбудовувані моделі розташовуються над плитою, а основна частина захована в кухонному шафці або камінному куполі. Підвісні - це стандартні і звичні плоскі витяжки під навісною шафою або полицею. Острівні моделі кріпляться до стелі на просторих кухнях, в яких грубка розташована посередині приміщення.
За способом очищення повітря витяжки бувають двох видів: проточні та циркуляційні. Проточні витяжки очищають повітря в режимі відведення, викидаючи забруднене повітря у вентиляційну шахту. Даний спосіб вважається найефективнішим, забезпечуючи якісне очищення повітря. Циркуляційні витяжки працюють за допомогою спеціальних вугільних фільтрів, переробних забруднене повітря і випускають очищений назад в приміщення. Витяжки, які працюють в фільтруючому режимі, значно полегшують установку конструкції, але знижують якість очищення повітря.
 
Види дизайнерських витяжок
В даний час модні будинки від відомих виробників пропонують унікальні дизайнерські витяжки, які є самостійним стильним предметом інтер'єру. Вони виконані із застосуванням різних матеріалів: дерева, кольорового скла і металу. Витяжка може нагадувати скляний декорований світильник з підсвічуванням, або круглий прилад, що нагадує величезне око. А багато моделей витяжок для кухонь в стилі хай-тек і модерн нагадують загадкові елементи космічного корабля. Не всякий з першого погляду зрозуміє, що ця стильна красива конструкція не тільки красивий предмет інтер'єру, а і надійний механізм для очищення повітря.
Опис моделей дизайнерських витяжок
Витяжка Cooker Hood Elica Bubble нагадує мильну бульбашку, застиглий на стіні, або гігантський очей, що спостерігає за процесом приготування їжі.
Дизайнерські рішення і види кухонних витяжок
Усередині незвичайної кулястої витяжки приховані сучасні технології, що поєднують в собі лагідне в приміщенні і фільтрацію повітря. Модель, діаметром в 60 см представлена в білому і чорному кольорі. Потужні алюмінієві фільтри з вугільним наповнювачем відмінно переробляють забруднене повітря. Дана модель буде органічно виглядати на кухні в стилі модерн і хай тек. Витяжка-люстра Celestial відомої італійської компанії виконана з нержавіючої сталі і венеціанського скла. Дана модель створить затишну атмосферу на будь-якій кухні. Підвісна куля з скла і неіржавіючої сталі включає в себе функції світильника і очищення приміщення від неприємних запахів. Розсіяний м'яке світло від витяжки достатній для різних занять і проведення часу (у даній моделі чотирьох галогенних лампочки, потужністю 28 Вт). Ширина моделі 465 мм, висота 345 мм. Скляна куля легко знімається, що дуже зручно по догляду за витяжкою. У комплекті до витяжці додаються вугільні фільтри, розраховані на три роки експлуатації.
Дизайнерські рішення і види кухонних витяжок
Представлена модель витяжки буде відмінно виглядати на кухні в стилі модерн. Elica Juliette - Це витяжка, яка прикрасить простору кухню в класичному стилі. Типи роботи і кріплення витяжки - циркуляційний і острівної. Модель, шириною 90 см охоплює всю варильну поверхню. Дана модель представлена в двох кольорах: зеленому і кольорі слонової кістки.
Дизайнерські рішення і види кухонних витяжок
Висвітлюється витяжка за допомогою двох галогенних ламп, потужністю 20 вт (при бажанні можна встановити ще чотири). Є можливість встановлення трьох робочих швидкісних режимів, а управління витяжкою електронне. Отже, кухня - це найзатишніше місце в будинку, де вся сім'я проводить багато часу, за приготуванням і прийомами їжі, а так само спілкуванням. Тому кожна деталь інтер'єру, предмет побутової техніки покликані гармоніювати за загальному стилю з кухнею, а іноді поєднувати в собі декоративні та корисні функції. Сучасні дизайнерські витяжки є самостійними предметами побутової техніки, додатковими і сповняли інтер'єр сучасної кухні.

Пожожие новости