Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Установка бойлера - шість основних помилок

Дата: 10-10-2015, 21:49 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Правильна установка бойлера - запорука його довгої експлуатації і вашого комфорту, тому до цього питання треба поставитися максимально уважно і з урахуванням всіх рекомендації виробників і фахівців з установки.
Установка бойлера - шість основних помилок

 Установка бойлера без правильної ізоляції труб
У відповідності з діючими правилами, всі труби з гарячою водою (подаючий і зворотний трубопровід) повинен бути загорнутим в ізоляцію. Мінімальна товщина ізоляції повинна становити 20 мм, а теплопровідність повинна не перевищувати 0035 Вт /(м • К). За допомогою ізоляційного матеріалу з різною теплопровідністю можливо регулювати товщину ізолюючого шару (чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим тонше може бути ізоляційний матеріал). Тим не менше, коли виконується установка бойлера, дуже часто використовуються більш тонкі покриття (за старим стандартом), що сприяє втратам енергії і зниження комфорту. У недостатньо теплоизольованому трубопроводі вода охолоджується швидше і, отже, більше часу займає нагрів води до заданої температури.

Установка бойлера без розширювального бака

Система гарячого водопостачання з джерелом тепла, таким як ємнісний бойлер, повинна бути оснащена розширювальним баком, який запобігає наростання тиску у зв'язку зі збільшенням обсягу води, що нагрівається. Хоча більшість ємнісних пристроїв оснащена запобіжним клапаном, його активація призводить до того, що з клапана починає текти потік води, а це призводить до затоплення розташованого поруч обладнання та речей. Монтаж розширювального бака особливо рекомендується для великих ємнісних водонагрівачів. Також необхідно встановити і зворотний клапан на лінії подачі холодної води, так як він запобігає створення зворотного потоку. Ємність розширювального бака повинна бути близько 10% від обсягу ємнісного водонагрівача.

Установка бойлера з використанням неякісних додаткових елементів
Якісна установка бойлера вимагає якісних матеріалів. Система гарячого водопостачання повинна бути укомплектована обладнанням, стійким до корозії і забруднень води. Таке обладнання повинно бути призначеним для системи центрального опалення та гарячого водопостачання. Устаткування для холодного водопостачання не підходить, тому що має інший діапазон температури.
Застосування труб і фітингів, виготовлених з пластика, не створює жодних проблем з корозією. Проблеми виникають тоді, коли ви використовуєте сталеві труби або погану сталеву арматуру, так як в більшості регіонів дуже високий рівень жорсткості води. Ви також можете використовувати поліпропіленові труби і фітинги. Пам'ятка : Циркуляційні насоси повинні бути виготовлені з матеріалів з урахуванням ГВП.

Установка бойлера без захисту від бактерій
Оптимальна температура для росту бактерій легіонелли є 38-42 ° С. Таким чином, надійний шлях для запобігання їх розповсюдження - підтримувати температуру системи 55-60 ° С. Тим не менш, з періодичним припинення використання бойлера для ГВП температура в трубах і особливо в баку падає. Таким чином, необхідно систематично (кожні 2-3 тижні) включати бойлер і прогрівати до максимальної температури. Так відбувається термічна дезінфекція установки, яка складається з підвищення температури води хоча б до 70 ° С і підтримувати її протягом принаймні 10 хвилин. У системах з циркуляцією досить просто активувати рух води. Потік води з крана повинен бути настільки низьким, наскільки це можливо, щоб не викликати непотрібних втрат води і тепла. Деякі бойлери мають системи для автоматичної дезінфекції, і коли бойлер підключений до мережі, процес запускається автоматично.

Погано виконаний контур циркуляції
В одноквартирних будинках споживання води відбувається з великими інтервалами, тому обов'язково необхідна установка системи гарячого водопостачання з циркуляцією. Таким чином, якщо в трубах постійно залишається гаряча вода, втрати енергії можуть бути більшими. Втрати тепла можуть бути зменшені за рахунок поліпшення ізоляції труб в циркуляційному контурі. Слід також встановлювати насос з функціональним таймером, який працює тільки в період очікуваного споживання гарячої води (наприклад вранці та ввечері). Також, коли виконується монтаж бойлера, корисно встановити термостат, який підтримує температуру в трубах трохи нижче, ніж в змішувачі (система працює в будинках, де мешканці в певний час використовують гарячу воду). Альтернативне рішення для звернення є установка електричних водонагрівачів безпосередньо під раковину або мийку. Ви повинні вибрати електричні нагрівачі, які легко адаптувати до температурі води, що поступає.

Неправильне регулювання температури
Сучасні бойлери, призначені для подачі гарячої води, дозволяють підтримувати задану температуру, незалежно від інтенсивності її використання. Теоретично, безвідносно від кількості витрати води, її температура повинна залишатися на постійному рівні, а інтенсивність потоку, пов'язаного зі зниженням тиску, можна варіювати, відкривши другий кран. Тому, щоб уникнути виникнення неприємних ситуацій при монтажі бойлера, краще доукомплектувати вашу систему термостатичним клапаном. Він дозволить вам краще регулювати температуру води в циркуляційному трубопроводі.

Пожожие новости