Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як утеплити квартиру в новобудові

Дата: 10-10-2015, 17:37 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Сучасні новобудови, найчастіше, добре утеплені. Цей момент зазначений у документах на квартиру, які ви отримуєте при купівлі житла. Однак іноді утеплення будинку не приділяється належної уваги, і тоді про це змушений піклуватися власник квартири.
Як утеплити квартиру в новобудові

Утеплення стін
Якщо ви вирішили утеплити квартиру, починати процес необхідно зі стін. Особливо в теплоізоляції потребують кутові квартири - вони холодніше інших. Зовнішнє утеплення стін вважається технічно правильним і виконується тільки фахівцями. Його можна проводити, коли внутрішні оздоблювальні роботи завершені, не переживаючи про те, що пил і бруд проникнуть в квартиру. Утеплюючи стіни зовні, зверніть увагу на кваліфікацію фахівців, наявність дозволу на висотні роботи, якість матеріалів. Зовнішні стіни звичайно утеплюють пінопластом (більш теплий) або мінеральною ватою (довговічна).
У шарах мінвати або пінопласту можуть оселитися миші, тому додатково укладають будь-який не прогризаючий матеріал:  металеву сітку або стартову планку. Щоб утеплити фасад, необхідно дозвіл з управління архітектури міста. Внутрішнє утеплення можна виконати самостійно з плит пінополістиролу або мінеральної вати. Однак при внутрішньому утепленні втрачається корисна площа кімнати.

Утеплення підлоги
Якщо квартира знаходиться на першому поверсі, утеплення підлоги буде дуже доцільно. Тепла підлога забезпечує комфорт в приміщенні і додає 2-4 градуси до загальної температурі в приміщенні.
Квартири, які знаходяться вище третього поверху, в більшості випадків, не потребують підлогах з підігрівом.

Вікна і лоджія
Пластикові якісні вікна добре ізолюють приміщення. У більшості випадків забудовники ставлять дешеві неякісні МПО. Можна попросити забудовника поставити хороші вікна (це прописується в договорі) або міняти склопакети після покупки.
Як утеплити квартиру в новобудові
Стіни, підлога, стеля лоджії утеплюють під час ремонту у всій квартирі. Ізольований від температур балкон додасть кілька градусів в холоди і вбереже від спеки влітку.

Двері
Ось на чому не варто економити, так це на дверях. Хороші двері забезпечують вашу безпеку, а також зберігають тепло в квартирі. Після установки дверей, слід переконатися в їх герметичності, близько дверей не повинно бути протягів. В даний час на ринку є спінені ущільнювачі, які відмінно справляються зі щілинами.

Пожожие новости