Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як встановити флюгер

Дата: 13-10-2015, 12:52 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Установка флюгера на дах заміського будинку, котеджу або дачі не представляється складним завданням. У комплектації будь-яким виробником передбачені не тільки самі фігурки, а й фурнітура, кріпильні елементи. Інструкції з монтажу можуть бути не завжди, тому ми пропонуємо вам покрокове керівництво по установці флюгерів, причому на різні частини будинку.
Як встановити флюгер
Кріплення флюгера на скат даху
Просвердлити в кроквяної балці отвір глибиною 150 мм, діаметром 9 мм. Одягти прохідний елемент. Обробити внутрішню частину прохідного елемента герметиком. Взяти шток - стрижень циліндричної форми, що надається в комплекті. Обробити його різьбову частину герметиком. Загорнути шток в коник даху за допомогою ключа на 19 - дотримуйтесь його перпендикулярне положення.
Прикрутити прохідний елемент покрівельними саморізами з прес-шайбою. Взяти покажчик сторін світу і вставити його пази у напрямку один до одного. Закріпити покажчик на штоку і прикрутити болтами з гайками М5. Встановити фігуру флюгера на підшипниковий вузол і закріпити болтами з гайками М6.
Монтаж флюгера на фронтон
Важливо відзначити : Встановлювати флюгер на фронтон будинку можна, якщо тільки його товщина складає 50 мм.
Як встановити флюгер
Обробити фронтонну частина будинку антисептичної просоченням. Закріпити шток - тримач циліндричної форми таким чином:
  • Починати установку з нижнього пелюстки. 
  • Використовувати регулювальні пази, щоб елемент встановився строго вертикально. 
  • Затягувати саморізи до тих пір, поки ви не почуєте характерний звук. 
  • Закріпити на штоку покажчик сторін світу, направивши пази у напрямку один до одного. Необхідно відрегулювати положення покажчика за допомогою компаса і остаточно зафіксувати ключем на 8. Фігура флюгера встановлюється трубкою на тримач. 
Установка флюгера на шатровий дах
Як встановити флюгер
У конькової частині даху просвердлити отвір глибиною 150 мм, діаметром 9 мм. Встановити «сухар» під звід даху. Одягти прохідний елемент. Обробити внутрішню частину прохідного елемента і різьбу штока герметиком. Закриття шток в отвір коника ключем на 19. Закріпити прохідний елемент саморізами з прес-шайбою. Встановити на штоку покажчик сторін пазами у напрямку один до одного і закріпити болтами з гайками М5. За допомогою компаса відрегулювати напрямок сторін світла і закріпити саморізи на покажчику. Фігурка флюгера встановлюється на підшипниковий вузол і закріплюється болтами з гайками М6. Зробивши такі нескладні дії, ви зможете самостійно встановити флюгер на будь-яку частину будинку.

Пожожие новости