Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як змонтувати водостічну систему своїми руками

Дата: 26-10-2015, 12:49 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Монтаж водостічної системи для будинків малоповерхового і котеджного будівництва цілком можна здійснити своїми руками. Щоб вам проробити роботу без помилок, пропонуємо покрокову інструкцію установки всіх елементів водостоку.
Як змонтувати водостічну систему своїми руками
Монтаж утримувачів жолоби
Як змонтувати водостічну систему своїми руками
Першим елементом, який монтується з системи водостоку, є тримач жолоба. Їх прикріплюють до решетування і витягають вниз. Починати установку треба з першого і останнього елемента. Для цього заздалегідь розмічається відстань на обрешітці з кроком 500 мм. Краще буде, якщо ви натягніть шнур або нитка для рівного розташування утримувачів. Це важливо для дотримання ухилу жолоба, щоб він не переповнявся водою, яка в цьому випадку буде переливатися на покрівлю.
Монтаж водозбірної системи
Як змонтувати водостічну систему своїми руками
Ринви з'єднати один з одним з нахлестом 300 мм. Зафіксувати їх у встановлених власниках. Прикріпити до решетування карнизні планки. Стики жолобів оформити з'єднувачами з гумовими ущільнювачами для герметичності елементів водостоку.
Як завершити процес установки водозбору
Як змонтувати водостічну систему своїми руками
Задній фланець з'єднувача ринви закріпити за внутрішню кромку жолоба. Передню частину з'єднувача повернути ближче до жолобу. Заклацнути замкове з'єднання. Торцеву частину жолоба закрити заглушкою - вона легко забивається дерев'яної киянкою. Важливо відзначити: рекомендується встановити обмежувач переливу води, особливо під розжолобком і на кутову частину жолоби, щоб запобігти розбризкування на покрівлю. Це може стати причиною застою води та протікання даху.
Монтаж випускний воронки
На жолобі вирізати V-подібне отвір шириною 100 мм, на відстані 150 мм від краю. Передню частину воронки загнути під внутрішній кут жолоба. Щільно зафіксувати воронку різьбленим фланцем на задній частині жолоба. Приєднати воронки до ринв - для цього змонтувати 2 коліна і встановити сполучну трубу. Її довжину можна коректувати і відпиляти зайве, виходячи з відстані на вашій покрівлі.


Порада: можливий економічний варіант монтажу. До одного стояка можна підвести водостічні труби з 2 воронок. Для цього треба просто встановити трійник. Не забудьте: бажано на воронку встановити сітку «павук». Це дозволяє уникнути засмічення водостічної системи. Сітка виймається і очищається раз на рік.
Встановлення водостічних труб
Як змонтувати водостічну систему своїми руками
Спочатку кріпляться утримувачі з розрахунку 1 штука на метр. На кожен стик водостічних труб також бажано установка тримачів. Труба вставляється в утримувачі і фіксується замковим з'єднанням. До нижньої частини труби приєднати коліно на відстані 300 мм до вимощення. Установка водостічної системи на даху вашого будинку або дачі завершена. Дотримуйтесь інструкцій, і водостік прослужить вам без ремонту і демонтажу довгі роки.

Пожожие новости