Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Холодильні камери для квітів

Дата: 5-11-2015, 23:04 » Раздел: Будівництво та ремонт   
У нашому житті квіти відіграють значно більшу роль, ніж може здатися на перший погляд. Вони не просто прикрашають кімнату і наше життя, але і допомагають виразити емоції, краще слів передати почуття. Квіти давно вже стали незмінним атрибутом більшості свят, як індивідуальних, так і загальнонародних, і чимало підприємців зв'язали свій бізнес з продажем цих тендітних, ніжних і дуже красивих представників флори. Правда, квітковий бізнес пов'язаний з високими ризиками, що виникають через примхливості кольорів та їх схильності до швидкої втрати товарного вигляду. Щоб продовжити їхнє життя і зберегти свій бізнес від зайвих витрат, велика увага необхідно приділяти правильному зберіганню квітів, яке здійснюється в спеціальних холодильних камерах для квітів. Квіткові холодильні камери - це спеціальні конструкції, призначені для підтримки температури і вологості, які оптимальні для зберігання квітів та букетів. Життя квітів, поміщених для зберігання в холодильну камеру, збільшується в кілька разів.
Холодильні камери для квітів
Температура у квітковій холодильній камері зазвичай варіюється в межах від -2 ° С до + 14 ° С, вологість - 80-90%, залежно від виду квітів. Для того, щоб ці вимоги дотримувалися і квіти зберігалися довго, потрібно виконати дві умови: забезпечити камеру спеціальним холодильним обладнанням та зробити її з «правильних» матеріалів, тобто мають низький коефіцієнт теплопровідності і забезпечують надійну теплоізоляцію. Враховуючи ці вимоги, важко придумати щось більш «правильне», ніж використання сендвіч панелей ППУ, що мають коефіцієнт теплопровідності всього 0022 Вт /(М * К), що значно менше, ніж у інших матеріалів.


В якості наповнювача сендвіч панелей використовують жорсткий пінополіуретан PUR або вогнестійкий поліізоціанурат PIR, покриття роблять з металу товщиною - 05-07 мм. Це може бути холоднокатана оцинкована сталь без покриття або з захисним покриттям самих різних кольорів, а також інші матеріали, наприклад, нержавіюча сталь. Щоб забезпечити герметичність конструкції і захистити її від тепловтрат, важливо подбати про надійному з'єднанні сендвіч панелей. Воно досягається за рахунок використання спеціального з'єднання «шип-паз», що забезпечує ліквідацію «містків холоду».
Холодильні камери для квітів
Товщина сендвіч панелей буде залежати від конкретних умов експлуатації і визначатися різницею температур поза і всередині приміщення. Так, якщо різниця не перевищує 10 ° С, цілком вистачить товщини в 40 мм, при різниці в 30 ° С підійдуть панелі товщиною 60 мм, для різниці в 40 ° С краще вибрати товщину 80 мм. Взагалі ж, при виборі сендвіч панелей бажано радитися з фахівцями компанії-виробника , Які дадуть більш точну консультацію. Комплектація холодильних камер для квітів включає наступні елементи: стінові, стельові і статеві сендвіч панелі, фасонні (добірні) елементи, клапан вирівнювання тиску. При необхідності можна зробити квіткову холодильну камеру з внутрішніми перегородками, прорізами для вітрин, кількома дверними блоками, кутовими вирізами. У комплект також можуть входити холодильні двері, ПВХ завіси, матеріали посилення статі.
Де краще купувати холодильні камери для квітів?
Звичайно, тільки у надійних виробників. До таких компаній відноситься ПрофХолод, випускаючий холодильні та морозильні камери та двері. Квіткові холодильні камери від компанії ПрофХолод відрізняються високою якістю: PUR і PIR виробляються за рецептурою і з компонентів всесвітньо відомої Dow Chemical, використовується метал від провідних російських виробників. Камери виготовляються за розмірами замовника, кількість сендвіч панелей підбирається з урахуванням вимоги мінімізації відходів. Бізнес, пов'язаний з продажем квітів, можна назвати одним з найкрасивіших. А щоб він був найбільш успішним, не економте на якісних холодильних камерах для квітів.

Пожожие новости