Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Чи потрібна установка лічильників води

Дата: 6-11-2015, 21:16 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Чи потрібна установка лічильників води? Чи варто витрачати гроші на лічильники води? Звичайно, потрібна обов'язково, адже вони дозволяють економити на комунальних платежах. Власники квартир повинні пам'ятати про їх легалізації (кожні п'ять років повинна бути пройдена перевірка лічильників холодної води, і кожні чотири роки - перевірка лічильників гарячої води). Спочатку потрібно трохи витратитися, але ці інвестиції дуже прибуткові і амортизуються протягом дуже короткого періоду часу (зазвичай рік - два роки). Витрата води залежать від багатьох чинників - зокрема, інший витрата води навесні і влітку, і інший в осінньо-зимовий сезон, але ви завжди будете платити тільки за ту кількість гарячої та холодної, що ви реально споживаєте. Встановлення лічильників води має свої тонкощі і нюанси, давайте розглянемо їх усі.
Чи потрібна установка лічильників води
Місце, де буде виконана установка лічильників води в квартирі
Місце встановлення лічильників води в квартирі має бути сухим, легко доступним для монтажу і демонтажу, експлуатації, технічного обслуговування і зручним для зняття показників. Температура в цьому місці не повинна бути менше, ніж 4 ° С і не вище 50 ° С і відносною вологістю 80%, щоб уникнути корозії. Лічильники не повинні піддаватися ударам або вібраціям, працюючи в безпосередній близькості від їхнього джерела;
Умови та способи встановлення лічильників води в квартирах
Місце установки лічильників води має бути на самому введенні холодного і гарячого водопостачання в квартиру, перед усіма споживачами води. Напрямок стрілки на корпусі приладу повинен бути в бік напрямку потоку води через лічильник. Трубопровід з гарячою водою, на який встановлені лічильники, не може мати циркуляцію води. Лічильник води повинен бути розташований у такому становищі, що його читання може бути зроблено без праці (без використання додаткового обладнання або інструментів). Прилад повинен бути встановлений в робочому положенні відповідно до маркування зазначеної на циферблаті виробником. При необхідності (наприклад, для зручності читання) дозволено, щоб установка лічильників води була виконана в похилому положенні (кручена не більше 90 °). До і після водоміра повинні бути встановлені запірні клапани, кульові крани та фільтри грубого очищення. Встановлення лічильників води вимагає брати до уваги такі нюанси:
 • гідравлічний характеристики (кавітація, динамічний удар води в системі) 
 • температура води 
 • відносна вологість 
 • тиск води 
 • передача вібрації 
 • якість води (зважені частинки) 
 • електромагнітні перешкоди 
 • інші умови - механічні, хімічні, кліматичні, електричні або гідравлічні 
 • Запуск лічильників води 
Якщо установка лічильників води виконана правильно, то тоді можна виконувати і запуск. Спочатку, необхідно спустити повітря з системи холодного і гарячого водопостачання. Щоб зробити це, відкрийте вентиляційні отвори і повільно відгвинтіть запірний кран перед лічильником води (після відкриття точок кранів точок водозабору). Потім вода подається повільно, і повітря, що виходить з споживача води не пошкодити прилад. Примітка: раптове відкриття запірного клапана перед лічильником води без відкриття кранів у споживачів води може пошкодити прилад від впливу стисненого повітря. Після видалення повітря з трубопроводів вони повинні бути заповнені водою. За інструкцією, циферблат лічильника повинен обертатися за годинниковою стрілкою годин. Після завершення введення в експлуатацію лічильників води в будівлі або квартири, і т.д. співробітник організації надає послуги становить технічне приймання, виконує пломбування і пише звіт відповідно до встановленого порядку.
 

Використання приладу
Правильне використання лічильників також дуже важливо, як і сама установка лічильників води. Під час роботи лічильника води запірні клапани до і після лічильника повинні бути повністю відкритими. При використанні приладів, трубопроводи повинні бути повністю заповнені водою. Експлуатація лічильника води при максимальній швидкості потоку, Qmax, зазначеного виготовлювачем в каталожних даних повинен бути кратним і не перевищувати в загальній рекомендованих параметрів. Під час роботи лічильників води є неприйнятними впливу гідродинамічних лінії і вібрацій трубопроводів, які мають безпосередній вплив на стабільність метрологічних характеристик лічильника і його роботи. При використанні повинні бути перевірені чи фактичні робочі умови задоволення метр призначення, особливо з точки зору допустимого тиску, температури і потоку.
Чи потрібна установка лічильників води
Пломбування, технічне обслуговування та ремонт
Водяні лічильники - це вимірювальні прилади. Основна їхня функція це підрахунок використаної води. Погіршення цих властивостей, як правило, результат агресивного впливу води (утворення відкладень сполук кальцію, заліза, марганцю викликає знос механічних частин витратоміра). При використанні лічильників води, повинно проводитися періодичне, технічного обслуговування, що складаються з таких складових:
 • перевірка, що лічильники води не мають витоку 
 • перевірка, що після відкриття запірні кранів - лічильник обертатися в правильному напрямку 
 • перевірка стану пломб.

Пожожие новости