Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як заощадити на ремонті з розумом

Дата: 18-11-2015, 21:58 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Ремонт в будинку - неминучий, необхідний і недешевий. Сьогодні ми залишимо для вас кілька порад-рекомендацій для економії на ремонті без втрати якості результату.
Як заощадити на ремонті з розумом
Не нехтуйте сучасними можливостями інтернету ** - задавайте питання на будівельних форумах, сайтах такої ж тематики, в довідкових службах і це вам принесе безкоштовні і швидкі консультації з найрізноманітніших питань. Якщо ви спілкуєтеся на форумі, то звертайтеся до тих, хто самостійно вже робив ці роботи, знає правильний порядок і технології. Або зверніться в компанії, що займаються ремонтними роботами за потрібним радою. Перше що зробіть - розплануйте роботи, складіть кошторис витрат. Оцініть загальний стан квартири /будинку, визначитеся, що в першу чергу потребує ремонту, що можна відкласти на потім. Нехай у вас під рукою буде план з докладним списком робіт, а також з кресленнями та схемами всіх комунікацій. Важливо зробити все найбільш докладно на початку ремонту, інакше в подальшому це обернеться до збільшення витрат і часу ремонту. Кошторис має включати всі витрати і обов'язково певну суму на непередбачені витрати. Не вмикайте в кошторис роботи, яких не буде. А для реальних робіт розпишіть всі матеріали для їх проведення та їх необхідну кількість. До речі, в цьому вам можуть допомогти консультанти магазинів, попросіть їх і вони безкоштовно розрахують, скільки сухих сумішей, фарби, плитки і т.д.вам буде потрібно. Не купуйте зайвого. І не викидайте чеки, якщо у вас залишиться зайвий матеріал, його можна буде повернути. Беріть активну участь в закупівлі необхідних для ремонту матеріалів. Якщо це робиться без вас, то обов'язково перевірте кількість куплених матеріалів з зміни і їх реальний обсяг. Вивчіть етикетки матеріалів, адже різниця в ціні на різні види і марки може бути цілих 70%. і звертайте увагу на заявлений витрата, перераховуйте мішки, банки, упаковки. Пам'ятайте, що в пік ремонтних робіт (квітень-жовтень, оскільки при мінусовій температурі не можна виробляти ряд робіт), вартість матеріалів найбільш висока. ** Якщо закуповувати матеріали в період з листопада по березень, то можна знайти зі значною знижкою розпродаж потрібних матеріалів і добре заощадити. Знайдіть місце для проживання на час глобальної ремонту. Влітку переберіться на дачу, а в інший час поживіть у родичів і знайомих, які можуть виїхати у відпустку.


Істотну суму кошторису ремонту «з'їдає» етап підготовки безпосередньо до ремонту, особливо вивіз речей з квартири. Постарайтеся обійтися своїми силами, адже завдяки цьому можна отримати у деяких бригад знижку. Крім того, демонтаж колишніх покриттів, дверей, шпалер, плитки також краще виконати самостійно. Вибираючи оздоблювальні матеріали, особливо закупівля яких вимагається у великому обсязі, не полінуйтеся пошукати мінімальні ціни в будмаркетах або на ринках. Купуйте краще в одному місці і просите знижку. Або при великих сумах покупок вирушайте в оптові відділи, різниця в ціні з роздробом буде суттєва. А чорнові матеріали подивіться по приватним об'евленіям, так часто дешево розпродають зекономлені під час ремонту матеріали. Економію ремонту дає покупка найпростіших матеріалів: звичайної білої фарби для фарбування вікон і дверей, для підлоги на кухні підійде керамічна плитка, а гіпсова шпаклівка відмінно замінить дорогу акрилову. Дуже вигідно можна купувати шпалери у залишках і комбінувати кілька видів, а також купувати шпалери під фарбування і перефарбовувати хоч 10 разів. Вибираючи бригаду, Попитати у знайомих і отримаєте рекомендації. Уважно вивчіть ціни на ринку. Довіряйте в першу чергу перевіреним фірмам з хорошим сайтом, відгуками, чітким прайс-листом і договором. Не соромтеся попросити продемонструвати реальний об'єкт їхніх робіт. Не затримуйте плату, але оплачуйте кожен закінчених етап робіт. І краще замовляйте ремонт відразу в однієї бригади, так ви й отримаєте знижку, і буде легше питати результат з когось одного. Чи не розтягуйте ремонт на тривалий час, краще робіть відразу у всій квартирі.

Пожожие новости