Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку

Дата: 7-12-2015, 13:33 » Раздел: Будівництво та ремонт   
«Зима близько», а десь вже в самому розпалі холоду, снігопади і білі ходоки, так що боротьба за тепло стає першорядним завданням всього прогресивного людства. Як нові технології та улюблені гаджети допоможуть зберегти тепло вдома, в офісі і на вулиці?
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку
Як не замерзнути вдома і в офісі?
Якщо температура на робочому місці комфортна тільки для пінгвінів і білих ведмедів, а при роботі на комп'ютері у вас весь час мерзнути руки, джерелом тепла послужить все той же улюблений ноутбук або комп'ютер.
USB рукавички
Затишний і теплий варіант, який точно сподобався б вашої бабусі, - це рукавички з підігрівом. Зовні рукавички не надто відрізняються від своїх вуличних побратимів і можуть бути пов'язані з будь-якої вовни або зшиті з тканини. Головна особливість - у внутрішньому нагрівальному елементі, який підключається до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, і є джерелом додаткового тепла. Рукавички можуть нагріватися приблизно до 40-45 градусів, а нагрівальний елемент можна відключити і випрати їх як і звичайні рукавички.
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку

В Інтернет-магазинах зараз можна знайти безліч різноманітних рукавичок з підігрівом по цілком приємним розцінками
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку
Мишка і клавіатура з підігрівом
Якщо рукавички не узгоджуються з вашими уявленнями про дрес-код, на допомогу в підтримці тепла прийдуть інші гаджети. Як на рахунок теплокровних мишок або клавіатури з функцією підігріву? Мишка може нагріватися до 35-35 градусів, а при необхідності функцію підігріву завжди можна відключити.
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку
Мишка з підігрівом WarmMe, придбати яку можна через сайт виробника Перша клавіатура з підігрівом V8 WK001 Heated Computer Keyboard з'явилася у вже далекому 2007 році і працює виключно від мережі. У неї є 2 режиму нагріву, до 32 і 37,7 градусів відповідно. Зараз аналогічні моделі випускають різні виробники і, при бажанні, можна знайти теплу клавіатуру, що підключається через USB.
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку

Килимок для клавіатури з підігрівом, підключається через USB, ValueRays ® [/sup] USB Warm Keyboard Pad
 

Як не перетворитися на сніговика на вулиці?
Наявність центрального опалення, обігрівачів, гаджетів і гарячого чаю з пледіком непогано справляються із забезпеченням тепла в будинку, інша справа, коли мороз доводиться зустрічати на вулиці лицем до лиця.
Устілки
Вовняні устілки, якими торгують у будь-якій станції метро, далеко не є вершиною цивілізації. На сьогоднішній день ви можете придбати устілки з підігрівом, працюючим на літій-іонному акумуляторі, роботи яких без підзарядки вистачає приблизно на 5:00. Якщо ви змушені багато часу проводити на вулиці і при цьому не занадто багато рухатися, це варіант, до якого точно варто придивитися.
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку
Устілки подзаряжаются за 3:00 і вистачає їх приблизно на 500 зарядок, тепловий режим перемикається за допомогою пульта, який можна носити в кишені, ThermaCELL
Сенсорні рукавички
Ще одна проблема, з якою повсюдно стикаються власники сенсорних смартфонів і планшетів, - неможливість скористатися улюбленими девайсами на вулиці, не відморозивши собі всі пальці, адже екран не реагує на дотики звичайних рукавичок і рукавиць.
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку
Бюджетні рукавички для міста, 3 пальця на яких чутливі для сенсорних екранів Вихід із ситуації очевидний, достатньо придбати спеціальні рукавички. Зазвичай на пальцях таких рукавичок використовується спеціальний матеріал, на який сенсорні екрани реагують дуже прихильно.
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку
Рукавички для любителів гірськолижного спорту. Шкіра оброблена за технологією Touch-Tec, що дозволяє працювати з сенсорним екраном, Ambit
«Розумні» светри
Хто ще подбає про ваше тепло і комфорт, як не улюблений светр? Особливо, якщо він виготовлений із застосуванням передових технологій, як, наприклад, модель Wearable Senses.
Гаджети, які допоможуть не замерзнути взимку
Чарівний светр складається з трьох шарів матеріалу: внутрішньої забезпечений термодатчиками, визначальними вашу температуру, середній являє собою стандартну шерсть, а зовнішній пов'язаний з датчиками і може змінювати структуру тканини, збільшуючи або зменшуючи кількість отворів в плетіння. Таким чином, на холоді тканина просто стане щільніше і тепліше.

Пожожие новости