Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як вибрати проект будинку

Дата: 7-12-2015, 13:55 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Ви хочете побудувати будинок і вам необхідно визначитися у виборі будівельного проекту? Існує кілька правил, які допоможуть вам у цьому питанні. Головним параметром є індивідуальність і нетривіальний підхід, заснований на особистих уподобаннях і побажаннях.
Раціональне використання простору
Всі приміщення в будинку повинні бути розташовані зручно. З гаража бажано зробити вихід у господарське приміщення, поєднане з кухнею. Їдальня не повинна розташовуватися в глибині будинку, спальня зобов'язана межувати з ванною і гардеробом, зберігаючи інтимність атмосфери. Великий хол зможе виконати функції вітальні кімнати, з якої передбачено виходи різні частини домобудівництва.
Як вибрати проект будинку
Порядок і особистий простір
Побудувати будинок для своєї родини - це означає подбати про кожного проживає окремо. Безліч господарських приміщень, гардеробних, кладових припаде до смаку будь-якій господині, як і вітальня з щільно закриваються дверима. Кожна кімната в будинку має своє безпосереднє призначення, неповторну ауру і повинно бути відокремлено. Кухня або їдальня, дитячі та дорослі спальні, бібліотека або робочий кабінет дарують мешканцям затишок і комфорт за умови повної відгородженості.
Близькість до природи
Трохи уваги приділимо терасі, вихід на яку найбільш зручний їхньої кухні, їдальні. Домочадці чимало часу проводять на кухні, вийти з чашкою кави на терасу подобається всім без винятку. Перший поверх не потрібно піднімати високо над землею, з відсутністю естетичного вигляду НЕ БУДЕ максимального задоволення приватному власнику.
Як вибрати проект будинку


Прислухаємося до думки дітей
Життя і навчання дітей задає ритм всьому будинку, тому місцерозташування котеджу бажано вибирати в обжитому районі, щоб уникнути щоденних стомлюючих поїздок в школу. Близькість навчального закладу дає можливість завести коло друзів, регулярне спілкування після занять. Належну увагу приділяйте довколишнім закладам мовних курсів, музичній школі, самоосвіти, щоб надалі через незручність у дитини не пропало бажання розвиватися всебічно.
Щаслива сім'я - велика родина
Батьки та бабусі найчастіше стають помічниками в життєвих справах, вихованні дітей, тому задумайтеся про їх частих парафіях. Скільки радості, емоцій відчувається, коли вся родина збирається за одним столом. Не варто втрачати і дружні стосунки через віддалених районів проживання. З практичної та емоційної точки зору життя не визнає відокремлених будинків.
Як вибрати проект будинку
Побудувати будинок по правильному проекту може кожен, хто цінує щасливу, невимушену атмосферу, радісні очі, сміх і затишок родинної оселі. Архітекторське індивідуальне рішення зможе стати уособленням ваших смакових і власних пристрастей. Ідеальні умови, планування та місцезнаходження будинку принесе задоволення в тому випадку, якщо в процесі прийняття рішень братиме участь вся сім'я.

Пожожие новости