Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Машинна штукатурка

Дата: 3-01-2016, 12:25 » Раздел: Будівництво та ремонт   


 

 
Машинні штукатурки набувають прихильників, як серед підрядників так і серед власників квартир або будинків.
Якщо ви хочете штукатурити велику площу і плануєте замовити команду професіоналів, ви повинні вибрати тих, хто пропонує цей тип штукатурки.
Серед людей, які мають поганий контакт з будівництвом домінує думка, що штукатурні машини використовують як матеріал лише гіпсові штукатурки. Однак будівельний розчин також підходить для виконання штукатурки на традиційній композиції із застосуванням цементу і вапна.
Найпопулярнішою є гіпсова штукатурка. Великою перевагою є її естетика: власне склад і текстура дозволяють створювати гладку високоякісну поверхню , більш точно розраховувати необхідну кількість матеріалу , а також вона забезпечує рівномірну сушку. Вона ідеально підходить для вологих приміщень, бо можуть поглинати і віддавати надлишкову вологу - але тільки якщо вологість у приміщенні не повинна перевищувати 75%. Якщо ця норма перевищена,гіпсова штукатурка більше не може бути використана. рН гіпсової штукатурки дорівнює рН людської шкіри тому вона не може бути алергеном.
У свою чергу, цементно-вапняні штукатурки використовуються сьогодні в основному як підкладові шари, при виконанні багатошарових штукатурок. Вони набагато стійкіші, ніж гіпсові штукатурки, тому ідеально підходять для використання поза домом, а також там , де вологість становить більше 75% ванни , сушарки, басейни та інші приміщення, в яких будуть працювати з водою . З іншого боку, самі по собі , вони , сприяють підвищенню вологості в приміщенні, де вони використовуються через технології в'яжучих. Великою перевагою є великий опір до механічних пошкоджень, і тому рекомендується для приміщень з високим ступенем ризику механічних пошкоджень в процесі експлуатації поверхонь .
Підводячи підсумок , можемо визнати, машинні штукатурки , мають більше плюсів , ніж мінусів .
Серед переваг слід зазначити:
• значна економія часу
• скорочення витрат у разі штукатурки великих поверхонь
• можливість оптимально підібрати штукатурку у відповідності до вимог середовища
• особливі пластичні властивості штукатурки - якщо ми робимо вибір гіпсу
Серед недоліків, у свою чергу:
• невигідно в невеликих приміщеннях і, якщо самостійно гіпсові роботи
• пілінг від стіни гіпсової штукатурки, яка є найпопулярнішим матеріалом , в областях надмірної вологи
Використання машинної штукатурки пропонує ширший спектр можливостей, ніж традиційні штукатурки.

Пожожие новости