Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Опалення заміського будинку

Дата: 10-02-2016, 22:31 » Раздел: Будівництво та ремонт   
На питання «чим дешевше опалювати заміський будинок» більшість людей відповість - звичайно, газом. І будуть праві. У порівнянні з електрикою, дровами або соляркою газ залишається найбільш економічним видом палива в нашій країні. Однак останнім часом з'явилося безліч нових систем опалення, а також матеріалів-утеплювачів, які дозволяють істотно знизити споживання енергії та роблять витрати на неї порівнянними з газом.
Опалення заміського будинку
Отже, поговоримо про альтернативні способи обігріву. Наприклад, одна з новинок в цій сфері - інфрачервона опалювальна система, яка являє собою нагрівальні інфрачервоні панелі або плівку. Панелі кріплять до стелі, плівку стелять на підлогу або стіни. Плюс цієї системи в тому, що не потрібно прокладати труби і встановлювати котел. Передача тепла відбувається у вигляді інфрачервоного випромінювання, яке прогріває не повітря, а всі поверхні в будинку - меблі, стіни, посуд, а також живі організми. Завдяки цьому повітря не висушується.
Інший варіант - система повітряного опалення. Серед її переваг - повна безпека (на відміну від газу), висока швидкість обігріву та економічність. Принцип системи простий - нагрівається не вода, а повітря, який вентилятором розподіляється по трубах і виходить через вентиляційні отвори в підлозі. В системі передбачені фільтри, які очищають повітря від пилу.
Опалення заміського будинку
Ще один прогресивний спосіб - використання сонячних батарей. Хоча сонячна енергія, яка буде опалювати ваш будинок, безкоштовна, проте самі батареї коштують дуже дорого, тому цей варіант підходить тільки тим домовласникам, які проживають в сонячних регіонах. Але навіть в цьому випадку «сонячне обладнання» окупиться лише років через 10-12. Крім того, ви можете значно скоротити витрату тепла, якщо утеплите підлогу, стіни та покрівлю відповідними матеріалами. Утеплювачі існують у вигляді рулонів, наприклад, з поліефірного волокна, мінеральної або скловати. Або у вигляді піни, коли пінополіуретан, піноізол, ековата, монтажна піна або будь-який інший утеплювач напилюється на поверхню, а потім застигає. Утеплювачі не тільки допомагають заощадити витрати на опалення до 50%, але і захищають будинок від корозії, вогкості і т. п. Яку б систему опалення ви не вирішили встановити, в будь-якому випадку вас чекають певні фінансові витрати.

Пожожие новости