Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Які проблеми можуть виникнути з пластиковими вікнами

Дата: 3-06-2016, 21:27 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Які проблеми можуть виникнути з пластиковими вікнами
Вікна з профілю ПВХ надійно влилися в наше життя: в 50% квартир уже встановлено хоча б одне пластикове вікно. Це й не дивно - вікна ПВХ практичні, довго служать і не вимагають особливого догляду. У зв'язку з великим числом фірм і компаній, що займаються пластиковими вікнами, стерлися кордони якісного вікна. Тепер відрізнити надійне пластикове вікно від аналогічного з меншим терміном служби рядовим споживачем практично неможливо. У пошуках ідеалу сім'ї переплачують. Проявляють себе неякісні вікна або відразу після установки, або після зміни сезону (літа на зиму, зими на літо). Іноді потрібно ремонт вікон.

Найбільш типові проблеми, з якими може зіткнутися споживач

Ручки туго повертаються
Якщо така проблема виникла, не поспішайте відразу міняти фурнітуру. Можливо, ручка ще дасть усадку на вікно і стане більш гнучкою. Якщо після 2-3 тижнів ручка відкривається з тим же зусиллям, або скреготом, привід задуматися. Причин цієї проблеми може бути дві: низька якість фурнітури або порушення норм установки пластикового вікна. Фурнітура низької якості характеризується терміном служби в 2-3 рази нижче, ніж у якісного аналога. Виявили дефекти, фурнітуру можна поміняти на німецьку яка відслужила вже понад 50 років. Помилки в установці пластикових вікон і супутньої фурнітури свідчать про НЕ професіоналізмі бригади. До установки вікна вимагайте у компанії сертифікацію монтажників з міжнародних cтандартів. Сервісна служба компанії - виробника повинна оперативно зреагувати на ваш запит і усунути неполадки або по гарантії, або в рамках ремонту пластикового вікна.

Стулка вікна чіпляється за раму при закриванні

Ця проблема виникає в разі тривалої експлуатації або в результаті порушення геометрії вікна. Рішення проблеми здатна вирішити сервісна служба - фахівець огляне вікно і зробить висновок про необхідні заходи. У простому випадку це буде регулювання і ремонт вікна. Якщо проблема досить серйозна і вам, наприклад, встановили вікно без армуючої основи, потрібно перевстановлення.
Які проблеми можуть виникнути з пластиковими вікнами

Ручка повертається не до кінця
Тут, як і в попередньому випадку, проблема криється або в неякісної фурнітури, або в експлуатації механізму. Запросіть фахівця сервісної служби пластикових вікон, щоб провести процедуру по заміні ручки вікна, або регулювання механізмів до м'якого і плавного ковзання.

Дує з вікна
З цією проблемою приходять в 7 з 10 випадків установки неякісного вікна. Щілини у вікнах можуть виникати через неякісну роботи монтажної бригади, яка здійснила грубі порушення установки пластикового вікна. Проблема може бути ще глибше і лежати в процесі виміру - експерт не врахував особливості віконного отвору і /або неточно зняв розміри. Для економії коштів іноді вдаються до заміни ущільнювачів вікна, але це не альтернатива професійного монтажу нового пластикової вікна.

Скло «запріває» або утворюється конденсат в холодну пору року

Ця проблема може мати кілька причин, що серйозно впливає на діагностику пластикового вікна. Проблема з запрівання може бути вирішена шляхом щоденного провітрювання приміщення. Конденсат утворюється через різницю температур і підвищеної вологості в приміщенні. Іноді потрібна заміна склопакетів на більш теплостійкі. Через різницю температур вікно просто не встигає прогрітися. Сучасні технології пропонують альтернативні скла з поліпшеними характеристиками, заповнені аргоном або з теплоотражающим покриттям. Вікно підбирається під особливості конкретних приміщень, місцезнаходження джерел тепла, обігрівальних приладів і батарей. Якщо конденсат з'являється по контуру вікна, швидше за все проблема пов'язана з монтажем. Непрофесійна установка спричинила проблеми з продування, освітою щілин в піні і надалі промерзанням вікна.
У такому випадку, краще замінити вікно і більше не турбуватися про такі проблеми.

Вікно пожовкло
Якщо жовтизна видно відразу після установки, то швидше за все це сліди монтажної піни. На жаль, видалити їх без шкоди профілем не вийде. Білосніжний колір втратить гладкість і глянсовий блиск. Жовтизна профілю також свідчить про низьку якість і впливі прямих сонячних променів. Сучасні профілі мають гарантію на вицвітання, запитаєте її у вашій компанії. Наприклад, профіль VEKA зарекомендував себе на ринку, як не піддається пожовтіння. Виробник дає гарантію до 40 років експлуатації!

Пожожие новости