Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як позбутися цвілі у ванній

Дата: 4-06-2016, 21:29 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Навіть не володіючи спеціальними знаннями і професійними інструментами, можна зробити ванну кімнату більш затишною і красивою. Найбільш ефективно позбутися неприємного грибка допоможе не очищення силіконових швів засобами, які в широкому асортименті представлені в магазинах і на ринку, а повна заміна силікону.
Як позбутися цвілі у ванній
Силікони з підвищеною стійкістю до вологи, які також називають санітарними, підійдуть для роботи у ванній кімнаті і на кухні. Для сталевих або керамічних раковин, жерстяних ванн можна придбати засоби по більш бюджетним цінами, вони зазвичай відрізняються особливим оцтовим запахом. А для душових кабін з ПВХ, акрилових і конгломератних ванн і раковин найкраще підійдуть нейтральні силіконові герметики. Отже, починаємо роботу! На самому початку необхідно видалити шов, на якому виникла цвіль. Зробити це можна інструментом, призначеним для цієї мети, або ножем (фото 1).
Як позбутися цвілі у ванній
З огляду на той факт, що матеріал вже частково відійшов від поверхні, то зробити це буде просто (фото 2).
Як позбутися цвілі у ванній
Видаляч силікону (Silicone Remover) допоможе пом'якшити силікон, якщо він став твердим (фото 3).
Як позбутися цвілі у ванній
Наступний крок - очищення поверхні від бруду і жирового нальоту. Зробити це можна за допомогою спеціального засобу, при виборі якого варто звернути увагу на склад, так як через деяких компонентів поверхню ванни або раковини може потьмяніти. Потім поверхню необхідно висушити.
Перед початком роботи з силіконом краю зазору покриваємо маскує стрічкою (фото 4).
Як позбутися цвілі у ванній
Зверніть увагу, що заповнення ванни до половини перед нанесенням силікону дозволить їй осісти на рамі. Як правило, це веде до збільшення зазору між ванною і стіною, і шов, нанесений в подібних умовах, не деформується через навантаження під час купання. Починаємо роботу з силіконом, силікон наносимо пістолетом для нанесення герметиків, при цьому кількість повинна бути з невеликим надлишком (фото 5 і фото 6).
Як позбутися цвілі у ванній

Як позбутися цвілі у ванній
Ще один інструмент, який нам знадобиться в роботі, - це шпатель. Змочуємо його в розчині мила або рідини для миття посуду і розгладжує поверхню до утворення однорідної плівки. Коректна обробка поверхні допоможе уникнути скупчення бруду, появи цвілі і допоможе воді стікати в потрібному напрямку. (Фото 7)
Як позбутися цвілі у ванній
Відразу після розгладження шва необхідно видалити маскує стрічку і почекати до повного затвердіння силікону, зазвичай це займає кілька годин. Ми впевнені, що результат буде довго вас радувати! (Фото 8)
Як позбутися цвілі у ванній

Пожожие новости