Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як використовувати старі двері

Дата: 2-06-2016, 12:33 » Раздел: Будівництво та ремонт   
Двері які віджили свій вік володіють особливою чарівністю - в них таяться сімейні історії, світлі спогади, вони пам'ятають все, що відбувалося з вами. Розлучатися з таким чудом буває сумно, тим більше що двері цілком можуть послужити вам ще багато років, наприклад, на дачі. Пропонуємо розглянути оригінальні варіанти використання дерев'яних дверей в ландшафтному дизайні.

Використовуйте двері як шпалеру
Любителям витких рослин можна використовувати старі двері як шпалеру, яку обіймуть і озеленять повзучіь вгору пагони. До речі, це прекрасний спосіб прикрити якийсь непривабливий ділянку на дачі - вийде своєрідний щит, за яким сховаються господарські будівлі, компостній яма, сарай. Двері можна пофарбувати в яскравий колір або навпаки пройтися по ній шкіркою, щоб надати ще більший ефект старовини - вийде дуже мальовнича інсталяція.
Як використовувати старі двері

Зробіть гойдалки або лавку
Чи не занадто широкі стулки чудово підійдуть для створення незвичайної садових меблів. Замість простої лавки ви отримаєте справжній арт-об'єкт, а можете спорудити цілий атракціон для дітей і дорослих, як це показано на нашій фотографії. Задекорувати стулки можна як завгодно - будь-який колір або малюнок буде оригінальним. Втім, природно зістарені фарба після невеликої обробки теж додасть виробу особливий шарм.
Як використовувати старі двері

Старі двері як основа для альтанки
Альтанка для відпочинку або відкрита їдальня зона - найпоширеніший атрибут на дачній ділянці. Використовуючи старі двері в якості стін, ви зможете заощадити на будівельних матеріалах і одночасно отримати самий незвичайний вид цієї споруди. Глухі стулки можна встановити з підвітряного боку або прикритися ними від сонця, щоб воно не обпікало вашу шкіру. Альтанку можна виконати з навісом або без нього виходячи з власних уподобань. У підсумку ви отримаєте по-справжньому казковий куточок для відпочинку.
Як використовувати старі двері
 
 

Двері як ширма
Ширма може служити арт-об'єктом, а може приховати вас від сторонніх очей в особливих випадках - наприклад, коли ви хочете прийняти імпровізований душ. Тут все просто - з одного боку може стояти паркан, а з іншого екран зі старих дверей. Втім, можна поставити стулки і по колу - тоді водні процедури будуть доступні вам в будь-який час, тим більше, що на дачі без них важко обійтися. Головне - підійти до справи з фантазією.
Як використовувати старі двері

Двері-портал або ворота
Якщо ви є прихильником сміливих рішень, встановіть старі двері на вході на ділянку або відокремте ними одну зону від іншої. Зовсім не важливо, чи будуть по сторонам присутнім стіни чи ні - двері сама розповість, що за нею починається інше життя. Також цікаво цей елемент буде виглядати як задника для домашніх театралізованих вистав.
Як використовувати старі двері

Як використовувати старі двері
Як ви бачите, є багато способів вдихнути нове життя в старі двері. Ви також можете прикріпити до неї полки, на які поставите горшкові рослини. Або прикрутите до дверей безліч гачків - на них можна зберігати робочий одяг і навіть садові інструменти.

Пожожие новости