Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як визначитися з площею вбиральні

Дата: 14-09-2016, 13:24 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Гардеробна кімната - це дуже зручне і функціональне приміщення. Однак його може як і не вистачити, так і в ньому може залишитися багато зайвого простору.
Як визначитися з площею вбиральні

Разом з дизайнером Марією Борівської визначимося, як правильно розрахувати площу гардеробної кімнати.
Як визначитися з площею вбиральні

Як розрахувати розміри вбиральні

В першу чергу, варто зрозуміти конфігурацію гардеробної кімнати. Вона буде прямо залежати від внутрішнього наповнення секцій. Наприклад, якщо ви плануєте розмістити в ній подовжню штангу паралельно стіні, то глибина вбиральні повинна бути не менше 65 см. Якщо плануєте розміщувати вішалки по периметру, то врахуйте, що для зручного розміщення пари взуття потрібно шафа не менше 35 см. В глибину.
Розрахунок площі(/media /st /b5 /21 /b9 /60e64b4b359fbe6ad17387026733b4b2d9.jpg)
Глибина гардеробної розраховується наступним чином: глибина самих полиць плюс ширина дверцята плюс прохід. Якщо в гардеробній висувні ящики, також. Якщо в шафах гардеробної ви передбачаєте розсувні дверцята, то її ширина повинна складати ширину шафи і прохід. Таким чином, найбільш комфортна глибина вбиральні - 100 см.
Як визначитися з площею вбиральні

Оптимальна площа
Квадратна гардеробна зручніше прямокутної. Якщо полки і вішалки розмістити по двох стінах, то простір навпаки можна використовувати для зберігання господарського начиння або спортивного спорядження.
Як визначитися з площею вбиральні

Найбільш комфортна площа для гардеробної кімнати починається від 4 кв.м. Тут достатньо місця і для одягу, і для взуття, і для інших речей. Також, крім шаф, в такому приміщенні зручно розмістяться дзеркала, пуфики і навіть столик.
Як визначитися з площею вбиральні


Пожожие новости