Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Яку ручку поставити на двері

Дата: 15-05-2017, 14:04 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

Вибір ручки для дверей-не така вже проста задача, як може здатися на перший погляд. Існує цілий ряд правил і різних нюансів, які важливо дотримати при підборі, щоб ручка виявилася справді практичною і придатною. На що ж потрібно орієнтуватися? Перш, ніж перейти до вибору, варто розібратися які ручки для дверей взагалі бувають. Купіть ручки для дверей на недорого тут.

Види дверних ручок

 


За типом двері

Це перший параметр, який визначає призначення покупки. Основні типи дверей наступні:

  • вхідні
  • міжкімнатні
  • розсувні
  • металопластикові

По конструкції

 


Самі ручки для дверей можуть бути:

Перші два виду пов'язані з механізмом замикання, а саме з клямкою. Крім того, вони можуть комплектуватися замком, тобто можливістю закриття на ключ.

Останні не пов'язані з механізмом і служать виключно як «власник».

Які ручки для дверей поставити?

вхідний

Тут важливі два основних параметри:

  1. Буде ручка взаємопов'язана з замком
  2. Матеріал виготовлення і надійність

За типом конструкції практичніше натискні, оскільки вони більш стійкі до інтенсивного використання. Перед покупкою варто ознайомитися з докладною інструкцією або описом товару в інтернет-магазині. Перевіряють комплектацію на наявність необхідного функціоналу. Якщо замок встановлюється окремо, то достатньо буде засувки.

Виняток становлять великі, важкі двері в різних установах, де протягом дня вони зовсім не зачиняються. У цьому випадку підійде масивна стаціонарна ручка-скоба.

Легке виріб з неміцних сплавів неприпустимі – воно швидко зламається через навантаження. Чим більш важка двері, тим більший і міцніший повинна бути ручка. З «вуличною» сторони вагомою перевагою буде антикорозійне покриття.

Для міжкімнатних

 


Головний критерій добору – можливість обмеження доступу в кімнату. Зазвичай, для санвузла встановлюють ручку з вбудованим замком - натискну або кноб. То ж може бути застосовне для спальні, особистого кабінету, офісу. В кухню досить буде придбати пристрій з засувкою для щільного закривання, а замок там використовується вкрай рідко – немає сенсу на нього витрачатися.

Легкі, компактні стаціонарні ручки для дверей часто використовуються в підсобках, комор з роликовими фіксаторами, шпінгалетами, і на дачних будівлях.

Для металопластикових і розсувних дверей краще купувати спеціалізовані вироби. Таким чином зовнішній вигляд дверного полотна буде максимально гармоніювати з фурнітурою.


Пожожие новости