Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Міні каміни: що це таке і навіщо вони?

Дата: 25-05-2017, 19:27 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

 

 

Багато люди часто замислюються про те, щоб зробити своє житло більш затишним і красивим. Для цього як ніщо інше підходить камін.

Втілити свою мрію в життя набагато простіше тим, хто володіє приватним будинком, дачею або заміським котеджем, але що ж робити людям, які живуть в квартирах багатоповерхових?

Більшість людей вважає, що каміни - це обов'язково гігантські і складні пристрої, які будуть займати більшу частину всієї кімнати. Насправді так і було, тільки раніше.

Сьогодні ж більшість виробників теплової техніки ставлять перед собою мету, щоб кожний, хто хоче насолоджуватися теплом і затишком камінів міг собі це дозволити, незалежно від того, в якому будинку або квартирі проживає! Як ви вже напевно здогадалися, мова йде про міні-камінах.

Які існують види маленьких камінів?

З тих пір, як міні каміни почали з'являтися на вітчизняному ринку, їх різноманітність значно збільшилася і можна підбирати вироби, виходячи з різних параметрів, а саме:

  • тип розміщення. Існують варіанти, які можна вішати на стіну і вбудовувати, що дозволяє заощадити велику кількість простору кімнати, або ставити по центру, щоб можна було насолоджуватися комфортом і в теплому колі сім'ї;
  • вид топки. Можна підібрати каміни з відкритим типом топки і закритим. Вибір буде залежати від того, чи любите ви спостерігати за красою палаючого полум'я або навпаки віддаєте перевагу насолоджуватися теплом, не бачачи вогню;
  • тип корпусу. Такі каміни виготовляють з різних матеріалів, найбільш популярними з яких є чавун і сталь.


Незалежно від того, який матеріал ви оберете, варто відзначити, що кожен з них відрізняється високими показниками коефіцієнта корисної дії.

Тому вибирати можна покладаючись на власний смак. Міні-каміни успішно виконують своє завдання - обігрів кімнат, невеликих приміщень або заміських будиночків, при цьому займаючи мінімально можливий простір.

Маленькі каміни зуміли поєднати в собі ідеальні якості, оскільки вони мають сучасний і практичний дизайн, просту форму, невеликі габарити і достатню потужність для обігріву невеликих кімнат чи квартир.

Таке обладнання дає можливість кожному насолодитися теплом, яке раніше було доступно тільки для власників великих будинків, і дарує масу позитивних вражень. При цьому такі каміни можуть порадувати і своєю вартістю, яка у багато разів дешевше, ніж установка традиційних камінних систем опалення, а також економією дорогоцінного часу.

Якщо ви завжди мріяли відпочити у каміна холодним зимовим вечором разом зі своїми близькими або поодинці, відчути почуття спокою і неповторної атмосфери затишку, то придбання міні-каміна - це ідеальне рішення для вас!

Ви можете вибрати будь-яку модель, яка підійде під інтер'єр вашого будинку і встановити її в будь-якому місці в своїх апартаментах.


Пожожие новости