Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Особливості дизайну інтер'єру дворівневої квартири

Дата: 1-06-2017, 17:43 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

 

 

 

 

Мати дворівневу квартиру мріють багато сімей. Таке житло на пострадянському просторі сприймається як статусний, елітне. Втім, це і не дивно – адже його площа значно перевищує метраж стандартних варіантів, не кажучи вже про наявність двох санвузлів (на першому і другому рівні).

Єдиний стиль

Дизайн інтер'єру великий дворівневої квартири дозволяє проставити акценти на декорі без шкоди для функціональності. Зазвичай проект передбачає кухню та велику вітальню на першому поверсі, а спальні і дитячі кімнати – на другому. В якості додаткових приміщень можуть бути облаштовано кабінет, бібліотека, більярдна кімната, гостьова кімната – все залежить від площі житла. Інтер'єр всіх приміщень повинен бути витриманий в єдиному стилі. Але як бути, якщо замовник – експериментатор по натурі? Студія дизайну може запропонувати йому створити ретельно продуману еклектику, допускає змішання кількох стилів у межах однієї кімнати, але оформляти приміщення в кардинально різних напрямках не можна, оскільки це призведе до порушення гармонії. Крім того, цілісне сприйняття візуально розширює простір.

Центральним елементом дворівневої квартири є сходи. З її допомогою можна зробити інтер'єр унікальним. Цієї мети дизайнери досягають завдяки використанню незвичайних форм, кольорів і оригінальних матеріалів, креативної підсвічування. Окрасою інтер'єрного рішення в стилі бароко, ампір, класика, модерн стане гвинтові сходи. Традиційні маршові конструкції гармонійно вписуються в будь оформлення, однак для них потрібна велика кількість простору. Дуже стильно і сучасно виглядають сходи на больцах – вони немов парять в повітрі. Такі моделі ідеально підходять для сучасних стилів хай-тек і техно.

Колірна гамма і освітлення

Ще один важливий принцип оформлення – максимум світла і простору. Не варто захаращувати простір зайвими речами та меблями. На великій площі дуже ефектно виглядає мінімалізм, який передбачає не тільки мінімум предметів меблювання, але і як можна менше колірних поєднань. Дуже яскраво і позитивно виглядає інтер'єр, витриманий в світлих тонах. Неяскраві шпалери, світлі (найчастіше білі), двері повинні контрастувати з меблями насичених теплих відтінків. Пожвавити обстановку і надати їй індивідуальність допоможуть картини на стінах.

У просторій квартирі актуально використання різних видів освітлення. Одна люстра не здатна прогнати всі тіні з кутів у великій кімнаті, необхідно додати до неї локальні і точкові світильники. Саме раціональне рішення – монтувати невеликі джерела світла по всьому периметру кімнати.


Пожожие новости