Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Голландський виробник садових меблів Kaja

Дата: 12-06-2017, 13:26 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

 

 


 

Kaja – це компанія з Нідерландів, що займається виробництвом меблів різного призначення. Гордістю голландського виробника є лінійка меблів для саду. Приділяючи однаково суворе увагу і вибору матеріалів, дизайну і функціональності, колектив компанії Kaja невпинно радує споживачів. Садові меблі, здебільшого виробляються з штучного ротанга і анодируемого алюмінію. Особливості цих матеріалів полягають у їх здатності витримувати будь-які атмосферні впливи.

Характеристик, що вигідно відрізняють штучний ротанг від натурального аналога представлені нижче:

●стійкість до ультрафіолету;

●здатність протистояти волозі довгий час;

●поверхня матеріалу відштовхує від себе грибки і бактерії;

●екологічна чистота;

●міцність, надійність і функціональність;

●простота у догляді.

Варто відзначити, що штучний ротанг ідеально піддається вторинній переробці, внаслідок чого шкоду довкіллю він не завдає.

Меблі з штучного ротанга з Голландії – це можливість облаштувати власний сад таким чином, щоб у ньому було затишно і красиво. Практично кожен предмет з каталогу содової меблів відомого у всьому світі виробника являє собою шедевр меблевого мистецтва. Дизайн кожного виробу відрізняється привабливістю і ергономічністю. Володіючи широким переліком переваг, якими не наділений натуральний ротанг, штучний аналог зовні нічим від нього не відрізняється.

Асортимент представлений зручними столами і стільцями, кавовими столиками, гамаками, обідніми комплектами і диванами, шезлонгами і кріслами, модульними коплектами розрахованими на велику кількість гостей. Також компанія Kaja виробляє і стильні парасольки, садові гойдалки різної конфігурації і квітів. Кожне з виробів від голландського виробника підходить як для домашнього саду, так і для літніх кафе, наприклад. Що може бути краще, ніж насолоджуватися відпочинком в заміському будинку, облаштований за останнім тенециям моди, адже садові меблі надає не тільки затишок, а ще й додає функціональності у використанні території і тераси. Складно уявити, на сьогоднішній день, пікнік без відповідних атрибутів. Сховатися від дощу та сонця, прийняти теплові ванни на шезлонгах і розслабити на м'якому дивані під відкритим небом.


Пожожие новости