Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Пакувальні матеріали для переїзду

Дата: 22-09-2015, 21:21 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Готуєте речі до переїзду? Не забудьте знайти упаковку! Адже якісна упаковка - гарантія збереження майна при перевезенні, навантаженні і розвантаженні. Картонні коробки - універсальний матеріал. У них складають одяг і взуття, побутову та електронну техніку, книги, посуд та інші речі. Досить підібрати тару за розмірами і майно буде в цілості. Картон екологічно безпечний на відміну від пластмаси. Тару легко зберігати і утилізувати.
Пакувальні матеріали для переїзду
Переваги пакувальних коробок
  • універсальність в застосуванні
  • доступність
  • міцність
  • захист речей від пилу, бруду та пошкоджень
  • екологічність і легкість в утилізації
  • тару легко маркувати
  • коробки можна ставити одну на одну, при цьому не пошкодивши вміст
Де знайти коробки
Перш ніж, шукати або купувати упаковку, визначитеся з об'ємом вантажу. Проведіть ревізію, позбудьтеся від непотребу і вирішіть, що візьмете з собою. Робити це треба мінімум за тиждень до дати переїзду. Так підготовка пройде спокійно. Ви все встигнете і збережете нерви. Потім починайте запасатися пакувальними матеріалами. Так де можна знайти коробки? Багато зберігають упаковку від побутової або електронної техніки і правильно роблять. Адже таке обладнання краще перевозити в рідній тарі. А якщо техніки вже немає, але упаковка залишилася, то сміливо складайте в неї інші речі. Візьміть коробки у родичів, попросіть у сусідньому продуктовому магазині або аптеці. Співробітники з радістю віддадуть вам зайву тару. Якщо упаковки не вистачає, то доведеться докуповувати необхідну кількість. Купити коробки можна в меблевих і будівельних магазинах, спеціалізованих інтернет-магазинах або транспортних компаніях.
Пакувальні матеріали для переїзду
Пакувальні матеріали для переїзду
Врахуйте, що для безпечного переїзду вам знадобляться не тільки картонні коробки. Штори, постільна білизна, рушники та інші тканинні вироби краще складати в мішок. Для пакування меблів використовуйте бульбашкову або поліетиленову плівку. Вона захистить предмети від механічних пошкоджень, бруду і опадів. Тендітні й биткі вироби захистить папір, тканину або старі газети. Їх можна легко обернути в рушники і потім прибрати в коробки. Для перевезення дзеркал використовують картонні аркуші. Не забудьте скотч! Він стане в нагоді для завершального етапу упаковки. Він закріпить вантаж в тарі. Використовуйте широкий коричневий скотч, так як він міцніше звичайного. Його можна купити в кожному магазині канцтоварів. Якщо в коробці залишаються порожні місця, заповніть проміжки газетами або тканиною. Для цього підійдуть рушники і простирадла, м'які іграшки. Підписуйте і маркіруйте тару. Це спростить і прискорить процес розпакування.

Пожожие новости