Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Елітний дизайн інтер'єру - за і проти

Дата: 19-09-2015, 13:25 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Красиво жити не заборониш! Саме так звучить приказка, яка відома кожному. Заможні люди можуть дозволити собі кожен рік виконувати ремонт у своїй оселі, слідуючи новинок і останнім тенденціям в області дизайнерського мистецтва. А деякі десятиліттями збирають гроші на здійснення в квартирі ремонту своєї мрії, який відповідав би найвищим європейським стандартам.
Елітний дизайн інтер'єру - за і проти
Але, в будь-якому випадку, ремонт - справа серйозна, що вимагає істотних капіталовкладень. Як правило, розробку елітного дизайну інтер'єру люди довіряють професіоналам, що працюють у відповідних компаніях. Фахівці спроектують дизайн інтер'єру вашого житла, покажуть вам ескізи, креслення, слайд-шоу, обмовлять кожен дрібний нюанс і будуть діяти тільки з вашого схвалення. Ви й не помітите, як підпишетеся на ремонт, що стоїть значно більше грошей, ніж планували спочатку. Результатами виконаної роботи ви також можете залишитися цілком задоволеними. Ви ще довго будете розповідати родичам і приятелям, як все шикарно було зроблено, скільки часу вам приділили, і з якою сумою вам довелося розлучитися. Насправді ж, ви понесли значно більші фінансові витрати, ніж цього вимагав ремонт.
У чому ж підступ?
Заробіток деяких компаній, які пропонують своїм клієнтам розробку унікального дизайну інтер'єру житлових приміщень, грунтується на двох основних аспектах:
  • клієнтам пропонують придбання тих будівельних матеріалів, предметів меблів і аксесуарів, з виробниками та постачальниками яких у них тісну співпрацю. Відповідно, вони отримують від них грошову винагороду;

  • клієнтам продають вже створений кимось раніше проект дизайну інтер'єру, видаючи його за ексклюзивний.
На практиці все вигладить приблизно таким чином. Людина дізнається від своїх друзів або з інтернету про якоїсь компанії, яка займається проектуванням дизайнів інтер'єру. Далі він дзвонить за вказаним номером телефону і викладає співробітнику фірми свої побажання. Йому відповідають, що все це реально. І тільки на цьому тижні, замовивши розробку дизайну інтер'єру, він отримає значну знижку на послуги.
Що має насторожити насамперед?

Якщо вам з перших же хвилин розмови співробітник компанії пропонує хорошу знижку, значить, вас, швидше за все вже обманюють. Саме так чинять багато продавців в самих різних областях. Вони навмисно завищують вартість товару або послуги, а потім ціну трохи знижують, щоб клієнт розумів, що йому зробили знижку, а потім запевняють його, що він зробив вигідну для нього покупку. У реальності ж продана послуга чи товар коштують набагато дешевше.
Що відбувається далі?
Після цього співробітник фірми буде показувати вам картинки майбутнього дизайну інтер'єру, довго пояснювати, в якому стилі буде виконаний дизайн, які будматеріали при цьому будуть використовуватися і які технології застосовуватися. Ви, звичайно, будите в захваті від побаченого і почутого і, ні секунди не сумніваючись, підпишіть кошторис витрат. Після закінчення деякого часу, коли ремонт буде повністю закінчено, ви, напевно, запросіть до себе в гості приятелів, щоб вони оцінили ваш ексклюзивний дизайн інтер'єру. І раптом один із друзів скаже, що ще рік тому йому доводилося бачити точно такий же дизайн інтер'єру, наприклад, в інтернеті або у своїх знайомих. Вся справа в тому, що багато дизайнерів не завжди мають бажання і можливість скласти ексклюзивний проект дизайну інтер'єру. У результаті вони пропонують своїм клієнтам шаблон вже розробленого дизайну.
Що ще повинно насторожити?
Якщо дизайнер веде вас в певний магазин будматеріалів або меблів і, вказуючи на конкретний товар, запевняє, що необхідно придбати саме його, значить, йому потрібно його терміново збути. Звичайно, так чинять не всі, а тільки ті, хто перебуває у змові з продавцями тих чи інших товарів. За статистикою близько 85% дизайнерів отримують «відкати» від продавців меблевих і будівельних матеріалів.
Як поводитися?
Природно не всі фірми, які надають послуги з розробки ексклюзивних дизайнів інтер'єру, є шахраями. Перед укладенням договору обов'язково перевіряйте, що вам пропонують. Перед тим, як погодитися і підписати той чи інший документ, рекомендується уточнити наступні моменти:
  • Вартість товарів (предметів меблів, будматеріалів, аксесуарів і т.д.) на ринку;
  • Наявність такого ж проекту дизайну інтер'єру, як пропонують вам, в інтернеті;
  • Порівняти ціни придбаних вами товарів з магазинної вартістю. Також можна переглянути ціни і в інтернет-магазинах.
  • Якщо вартість товарів є завищеною, придбайте їх самостійно.
Ваш будинок - ваша фортеця. Тільки вам у ньому жити і тільки ви можете вирішувати, як оформити інтер'єр житлових приміщень і яку суму на це витратити!

Пожожие новости