Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

IP або АНАЛОГ - що вибрати?

Дата: 31-07-2017, 13:51 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

 

 
Вічна битва між ціною і якістю передачі картинки. Що ж краще для вашого об'єкта ? Потрібно вам ставити професійні IP відеокамери, або ви зможете спокійно використовувати якісний аналог.

IP камери відеоспостереження.

Аналогові камери відеоспостереження.

В чому різниця?

Перед установкою відеосистеми слід визначити, який тип пристроїв буде для цього використаний. IP камери відеоспостереження є більш сучасним і просунутим в технологічному плані рішенням, але при цьому аналогові камери відеоспостереження досі залишаються самими популярними по всьому світу.

Але слід керуватися своїми власними уподобаннями. Щоб задовольнити їх повною мірою, що необхідно розглянути переваги та недоліки кожної камери окремо. Слід зазначити, що головним і найбільш принциповою відмінністю є спосіб передачі відеосигналу. Більш детально пристрої будуть розглянуті нижче.

IP камери відеоспостереження:

переваги і недоліки.

В першу чергу слід зазначити, що IP камери відеоспостереження не мають ніяких обмежень в плані якості відео. Завдяки цьому можна вибрати камеру з мегапіксельним дозволом, який при необхідності дасть вам можливість роздивитися обличчя зловмисників або номер їх автомобіля.

IP камера відеоспостереження – це типове мережеве пристрій. Саме тому доступ до відеопотоку може бути здійснено будь-яким зручним способом, аж до того, що ви можете дивитися трансляцію зі свого портативного гаджета. Також це багато в чому спрощує монтаж системи і розширює можливості віддаленого спостереження. Окремі моделі мають інтегрованим аудиоканалом.

Серед недоліків можна відзначити:

  • Велика ціна. Додаткові електронні модулі істотно збільшують вартість пристрою.
  • Високі вимоги до ресурсу обчислення моніторингових станцій.
  • З-за високої навантаження комп'ютер, який приймає сигнал з великої кількості камер, потребує високої продуктивності.

Недоліки аналогової камери відеоспостереження:

  • Недолік функцій;
  • Схильність перешкод;
  • Немає можливості зашифрувати сигнал;
  • Ускладнена система масштабування.

Стрімко набирають популярність MHD відеокамери, які працюють в чотирьох режимах одночасно. Режим перемикається за допомогою джойстика.

Пожожие новости