Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як правильно збирати речі при переїзді

Дата: 6-10-2015, 12:38 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Швидкий і безтурботним переїзд - мрія кожного, кому належить ця задача. На кожному кроці нас підстерігають проблеми. Головною з них є збір речей. Мало того, що цей процес забирає багато часу і сил, так ще при перевезеннях губляться і псуються речі. Збір речей не стане головним болем при правильній підготовці та упаковці. Надійна і якісна упаковка гарантує безпеку і збереження майна при транспортуванні.
Яка упаковка знадобиться
 • Картонні коробки різних розмірів
 • Папір, газети і м'яка тканина
 • Бульбашкова плівка
 • Поліетиленові пакети і міцні мішки
 • Скотч і мотузки
 • Маркери.
Як правильно збирати речі при переїзді
Як правильно збирати речі при переїзді
 • Починайте збори заздалегідь, а не в день переїзду! Це допоможе уникнути проблем і втрат, збереже ваш психологічний стан.
 • Сортуйте речі. Не залишайте книги та одяг разом з фарбувальними матеріалами. Продовольчі продукти помістіть окремо від побутової хімії, а тендітні вироби - окремо від гострих.
 • Окремо упакуйте документи і гроші, коштовності і необхідні ліки. При переїзді тримайте ці речі при собі.
 • Не хапайтеся за все відразу, дотримуйтесь послідовність. Спочатку зберіть тверді предмети, сезонний одяг та взуття. В останню чергу - меблі, техніку та речі повсякденного використання.
 • Підписуйте коробки, це спростить розпакування і розстановку речей.
 • Поставтеся до переїзду, як до можливості позбутися непотрібних речей. Старі газети і журнали, зламані іграшки і непрацюючу техніку сміливо викидайте. Одяг і взуття в хорошому стані, яка не походить за розміром або просто не подобається, віддайте малозабезпеченим людям.ц
Як правильно збирати речі при переїзді
Послідовність упаковки
Дотримуйтесь правильної послідовності пакування речей! Це спростить процес переїзду і допоможе уникнути проблем при транспортуванні. Спочатку пакуйте скатертини і штори, подушки і ковдри, решту тканинних виробів. Зберіть речі з шаф і антресолей у великий мішок. Далі беріться за книги, які потрібно скласти невисокими стопками і обернути щільним папером. Така ж методика підходить для упаковки дисків. Поставте предмети в коробку з картону й щільно запечатайте скотчем. Наступні на черзі одяг та взуття. При можливості зберіть особисті речі в сумку або валізу.
Підійдуть і великі пакети. Тепер час збирати посуд. Гострі предмети оберніть картоном і приберіть в коробку, дно якої попередньо застеліть пінопластом або газетами. Кришталеву і скляний посуд оберніть папером, а потім тканиною або плівкою. Не шкодуйте матеріалу і обертайте кожен предмет окремо. Каструлі і сковорідки загорніть в газети і приберіть в сумки. Меблі необхідно розібрати, відокремити фурнітуру і скласти в окремий мішечок або пакет. Закріпіть скотчем рухомі предмети (ящики, дверцята). Для упаковки дзеркал використовуйте картонний листи. Туго обмотайте скотчем і мотузкою. Наприкінці прибирайте побутову техніку. Вимкніть прилади, холодильник розморозьте. Бажано перевозити предмети в рідній магазинної упаковці. Якщо коробка не збереглася, то підпишіть на упаковці низ і верх приладу. Усередині коробки не залишайте проміжків, вільні місця наповніть газетами або плівкою. 
Як правильно збирати речі при переїзді
Упаковка від транспортних компаній
Зараз деякі транспортні компанії крім навантаження та перевезення пропонують і послуги пакувальників. Замовивши такий сервіс, ви позбудетеся від морочливих зборів, заощадите час і нерви. При необхідності майстри демонтуємо меблі та побутову техніку, підберуть відповідну упаковку, а в кінцевому пункті зберуть, встановлять та підключать. 

Пожожие новости