Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як вибрати меблі для школяра

Дата: 4-10-2015, 22:29 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Шкільна пора - найщасливіший час для багатьох з нас, і, згадуючи своє дитинство, кожен батько хоче, щоб у його дитини воно було ще краще. Налаштуватися на навчальний лад допоможе робоча обстановка, як її створити - читайте в нашому матеріалі.
Як вибрати меблі для школяра
Часто батьки, вибираючи меблі, потрапляють під вплив привабливого дизайну, не думаючи про те, що це може нашкодити здоров'ю малюка. Або ж навпаки, вважають, що можна обійтися дорослим комплектом, в результаті дитина цілий рік пише «носом», задерши плечі вище вух. Так недалеко і до проблем з хребтом, а після і з навчанням. Перевірити, підходить саме вашій дитині обрана меблі чи ні, дуже просто. Отже, прямо в магазині посадіть малюка за стіл і протестуйте робоче місце. Лікті дитини повинні вільно поміщатися на столі, спина притиснута до спинки стільця, ноги опущені і утворюють прямий кут між стегном і гомілкою. Попросіть дитину опустити руки вниз: лікоть повинен бути приблизно на рівні 5 см нижче столу, а край стільця - впиратися в колінну чашечку.
Щоб розібратися з розмірами меблів, погляньте на цю таблицю співвідношення висоти столу і стільця до зростання дитині.
Як вибрати меблі для школяра
Оптимальний розмір стільниці - 120 см на 60 см, мінімальний- 60 на 60 см. Вільний простір під столом повинно бути мінімум 45 см в глибину, щоб туди з комфортом поміщалися ноги. Не робіть ящики занадто глибокими і широкими, залиште необхідні речі в поле швидкого доступу.
Для підручників і улюблених книг підготуйте стелаж або етажерку. Не варто робити для першокласника безліч полиць, обмежтеся парою-трійкою, в будь-якому випадку по мірі необхідності легко додати нові.
Оптимальним рішенням для дитячої кімнати стане меблі-трансформер. Наприклад, в серії Clei Young System столи легко перетворюються в ліжку, а ті в свою чергу в шафи.
Як вибрати меблі для школяра
Ще одне хвилююче всіх батьків питання - де розташувати письмовий стіл. Прямо навпроти вікна вважається не дуже вдалим, оскільки промені сонця будуть створювати додаткове навантаження на очі дитини. Крім того, у дитини може виникати постійне бажання виглянути у вікно. Кращим рішенням стане розташування столу збоку від вікна, таким чином, щоб світло падало ліворуч, якщо дитина правша, або праворуч, якщо лівша.
Для настільної лами краще використовувати лампу розжарювання теплого кольору: галогенове освітлення надто яскраво, люмінесцентні дають непомітне оку мерехтіння, яке дуже стомлює очі. Один з гострих питань, яке належить вирішити - куди ставити комп'ютер. Першокласник, швидше за все, не буде користуватися ним часто, тому на робочому столі комп'ютер поміщати не варто, тим більше що відстань між очима і монітором повинно бути не менше 50-70 см. Найкраще виділити для комп'ютера окремий стіл. Якщо ж в кімнаті недостатньо місця для розміщення двох столів, спробуйте використовувати комп'ютерний стіл у формі літери «Г», де довга частина призначена для письмової роботи, а коротка - для занять за комп'ютером. Ігрову зону слід відокремити від робочої: нічого не повинно відволікати від виконання домашніх завдань. Приховати від очей малюка його улюблені іграшки допоможуть ширми, стелажі, мобільні перегородки. Облаштовуючи дитячу, продумайте і колірну гамму робочого столу - вибирайте пастельні ніжні відтінки, які позитивно впливають на психоемоційний стан малюка. Керуйтеся не тільки своїми колірними перевагами, але і враховуйте думку дитини.
Як вибрати меблі для школяра
Дотримуйтесь головного правила облаштування дитячої - комфорт, зручність і безпеку. Не перевантажуйте робочий куточок зайвими предметами, радьтеся з дитиною, дозвольте йому самовиразитися. Саме ви, батьки, відповідаєте за вибір комфортного робочого місця, яке в майбутньому може позначитися не тільки на успішності в школі, але і на здоров'я вашої дитини.

Пожожие новости