Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як використовувати скло в інтер'єрі

Дата: 22-09-2015, 21:35 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Завдяки розвитку сучасних технологій, стало можливо широко використовувати скло в приватних і громадських інтер'єрах.
Як грамотно використовувати скло в інтер'єрі свого будинку?
Як використовувати скло в інтер'єрі
Якщо ви тільки починаєте будівництво або ремонт, ви зможете на початкових етапах опрацювання проекту запланувати скляні елементи, наприклад, стіни, перегородки, стелі - словом, все те, що складно змінити у вже готовому будинку. Сьогодні дизайнери дуже люблять експериментувати з цим матеріалом, оскільки він не тільки практичний, але й надає чималу частку естетики зовнішнім виглядом квартири або будинку. Приміром, в дизайн-проекті Антона і Марини Фруктових  скло зонує простір між спальнею і кабінетом. Завдяки використанню техніки муар, воно стає справжньою родзинкою інтер'єру.
Як використовувати скло в інтер'єрі

Як використовувати скло в інтер'єрі
Скло пропускає світло, тому кімната зі скляними дверима або стелею буде виглядати просторіше, легше і вільніше. А властивості матеріалу можуть забезпечити хорошу шумоізоляцію і міцність. Так Ілля Старостін розповідає, що останнім часом скляні конструкції набувають особливої популярності в квартирах-студіях і квартирах вільного планування. Спеціаліст рекомендує використовувати міцне загартоване скло або багатошаровий триплекс - для забезпечення безпеки конструкції.
Як використовувати скло в інтер'єрі
Якщо говорити про декор і меблів, то тут у дизайнерів щосезону з'являється безліч нових ідей, які знаходять втілення в інтер'єрах будинків і квартир. Предмети меблів не обов'язково повинні бути цілком зі скла, дуже стильно виглядають сполучення матеріалів, наприклад, кухонний стіл з грубообробленого натурального дерева, в середині стільниці якого скляна пластина, або вставка з кольорового скла триваюча по всій довжині стільниці. Поєднання таких контрастних матеріалів, як грубе дерево і крихке на перший погляд скло зараз дуже актуально і вподобано серед архітекторів.
Як використовувати скло в інтер'єрі
Для тих, хто стежить за тенденціями в інтер'єрі, але все ж не схильний до кардинальних і сміливих рішень, підійдуть більш стримані скляні елементи. Наприклад, виберіть стильні лаконічні стільці зі скла для кухні, вони будуть виглядати сучасно, одночасно роблячи простір легше і трохи просторіше. У вітальню можна придбати скляне крісло обтічної форми, а на нього покласти хутряний плед. Такий елемент не залишить байдужим жодного вашого гостя! За словами архітектора і керівника бюро Guseva-Style Наталії Гусєвої, скло - це дивовижний і чарівний матеріал. Особливо цікаво виглядає кольорове скло в інтер'єрі, коли завдяки йому весь простір освітлюється кольором. З нього можна робити прозорі стіни з прозорими рухомими дверима, на яких за допомогою піскоструминної машини можна малювати небачені рослини з великими квітами і листям, які як би ширяють у просторі. Можна малювати фарбами, а можна просто наклеювати кольорову плівку. А з кольорового діхроічного скла з унікальним ефектом райдужних переливів двох кольорів (створеної за особливою технологією німецьким дизайнером Камілою Ріхтер) можна зробити цікаву ширму-перегородку, і тоді у вашому інтер'єрі на підлогу, стіни і стеля ляжуть яскраві різнокольорові тіні, які забезпечать вашому дому казкову репутацію.
Як використовувати скло в інтер'єрі
Щоб завершити скляну композицію, використовуйте дрібні предмети декору для дому - скляні вази, лампи, полиці або шафи.

Пожожие новости