Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Меблі для ресторанів, кафе та барів: основи вибору

Дата: 3-12-2017, 12:36 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

Ведення ресторанного бізнесу – це не тільки приготування смачних страв та укладання меню. Найперше треба організувати приміщення, обладнати його всім необхідним, підібрати меблі відповідно до інтер'єрних рішень. Кожна задача потребує обгрунтованого підходу. Меблі – ключовий елемент комфорту та зовнішнього вигляду приміщення. Якщо вони будуть поганої якості чи не досить стильні, велика імовірність зменшення кількості відвідувачів. Підготуйтесь до розміщення гостей та частування фірмовими смаколиками.

Бюджетний чи елітний вибір рестораторів

Якісні  меблі для ресторанів мають відповідати критеріям якості, довговічності використання та безумовної естетики. Ефективний маркетинговий хід – придбання ексклюзивних стільців, диванів, столів, щоб таких не було у конкурентів. Індивідуальність в ресторанному бізнесі має велике значення, але її реалізація коштує грошей. Це істина, яка всім добре відома. Погодьтесь, що кожен відвідувач хоче побачити дещо незвичне, цікаве та оригінальне, а не просто банальні стільці. Затьмарити погляд може тільки смачна страва від шеф-кухаря, але то має бути неймовірно високий рівень майстерності та смаку.

Обирання бюджетних чи елітних меблів залежить від доступних коштів. Кожна з категорій може бути гарної якості, але будуть відрізнятись матеріали. Наприклад, замість натурального дерева – нержавійка, замість шкіри – замінник. Якщо ви хочете конкурувати, намагайтесь обирати клас меблів не нижче, ніж у сусідніх ресторанних закладах. Це є бізнес, тому треба враховувати подібні нюанси.

Які меблі обрати для бару та кафе

Найкращі меблі для барів виготовляють з дерева. Вони мають особливу енергетику та стиль. Зазвичай для виготовлення барної стійки, столів використовують бук або дуб. Для більшої естетичної цінності поверхня може спеціально зістарена. Для стильової єдності стільці рекомендується обирати в тому ж дизайні. В барах завжди велика кількість відвідувачів, тому кожен інтер'єрний елемент має витримувати тривалі навантаження, бути стійким до швидкого зносу.

Елегантні меблі для кафе мають такі самі вимоги. Зверніть увагу на їх розміщенні в залі. При визначенні місцеположення важливим фактором є зручність та безпека для гостей та співробітників закладу. Наприклад, між столами варто залишати не менше 2 метрів вільного місця. Для кафе меблі не повинні бути громіздкими. Ергономіка набагато краще пасуватиме. Цікавий варіант – скляні меблі. М'які дивани та крісла додадуть особливого затишку. Облаштування інтер'єру – тонка справа. Від неї залежить успіх бару, ресторану чи кафе, тому процесс вибору та придбання має бути обгрунтованим.


Пожожие новости