Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як зшити римські штори

Дата: 19-09-2015, 16:47 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Влітку сонячне світло, що проникає через вікна, сильно піднімає температуру всередині приміщення. Врятуватися від палючого сонця можна за допомогою штор або жалюзі, проте вибір тканин і готових варіантів, представлений в магазинах, далеко не завжди вражає уяву. У цій статті ми розповімо, як зшити прості штори з мішковини своїми руками.
Як зшити римські штори
Ці штори фіксуються за допомогою звичайних дерев'яних жердин. Якщо ви захочете, щоб в приміщення проникало більше світла, куточки штор можна підняти і зафіксувати.
Як зшити римські штори
Матеріали та інструменти для пошиття штор:
  • швейна машина
  • мішковина (розмір залежить від габаритів вікна)
  • дерев'яні жердочки
  • бронзові кільця (по одному на кожну штору)
Примітка: щоб мішковина не стирчала і не пропускала занадто багато світла, вона повинна бути достатньо щільною.
Як зшити римські штори
Заміряйте вікна і визначитеся з необхідними розмірами штор.
Як зшити римські штори
З полотна мішковини виріжте заготовки потрібних розмірів. Не забудьте про припуски на підгини. Зверху додайте близько 7 см, щоб підвернувши тканину, залишився канал для дерев'яної жердини, яка виконуватиме функції гардини. Примітка: щоб розрізи вийшли рівними, можна орієнтуватися по волокнах мішковини. Підверніть боковини і нижню кромку полотна, прострочіть зигзагоподібним швом або рядком з маленьким кроком. Так тканина не буде обсипатися.
Як зшити римські штори
Вгорі зробіть підгин, попередньо обернувши тканину навколо дерев'яної жердини. Прострочіть, щоб вийшов кишеньку для «гардини». Порада: щоб штори не стовбурчилися, їх нижню частину можна утяжелить за допомогою тих же дерев'яних жердинок. До нижньої частини кожного полотна пришийте по бронзовому або латунного колечку. Зафіксуйте дерев'яні гардини у віконних прийомах, на них надіньте полотнища з мішковини. Щоб штори можна було піднімати й фіксувати в такому положенні, до віконної рами прикріпіть гачки, бажано також з міді або латуні.
Як зшити римські штори
Римські штори з мішковини готові.
Як зшити римські штори

Як зшити римські штори

Пожожие новости