Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Меблі від модних будинків

Дата: 19-09-2015, 16:47 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Навіть якщо ви далекі від світу високої моди і не відрізняєте лофери від отксфордов, що не чути такі імена, як Versache, Armani або Missoni, ви не могли. Однак не всі знають, що багато модні будинки активно проектують не тільки духи і наряди, а й цілі лінійки інтер'єрних аксесуарів, домашнього текстилю, меблів та сантехніки. Пропоную заглянути одним оком на дуже несхожі один на одного інтер'єрні ідеї «від кутюр» і, можливо, знайти для себе джерело натхнення.
Меблі від модних будинків
Меблі та аксесуари від Missoni Home Перераховувати модні будинки і іменитих дизайнерів, помічених у створенні інтер'єрних колекцій, можна нескінченно. Зрозуміло, впізнаваний стиль кожного простежується в продуктах для дому також чітко, як і в одязі. Зупинимося на кількох гучних іменах, які приділяють интерьерном дизайну по-справжньому серйозну увагу. Отже, ви вже готові підібрати диван, що ідеально підходить під нову сумочку?
Меблі від модних будинків
Посуд від Ralph Lauren Home
Еклектика і стилізація від Ralph Lauren

Ральф Лорен був першим відомим модельєром, всерйоз які звернули увагу на створення аксесуарів і предметів обстановки. Марка Ralph Lauren Home з'явилася ще в 1983 році і з тих пір стала великим і шановним інтер'єрним брендом.  Стиль інтер'єру, близький дизайнерові, це еклектична стилізація різних історичних епох. У випускаються маркою предметах без зусиль можна виявити риси англійської та колоніальної моди і навіть стиль Дикого Заходу. Часто можна зустріти штучно зістарені фактури і предмети, як ніби несуть відбиток минулого часу.
Меблі від модних будинків
Диван з останньої колекції Ralph Lauren Home.  Обстановка від Ralph Lauren Home підійде тим, хто цінує домашній затишок і комфорт, не цурається класичного стилю і не проти привнести в інтер'єр нотки старого сімейного будинку на природі. Зайвий пафос і гламур ніяк не властивий меблів і аксесуарам даного бренду.
Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків
Ralph Lauren Home Цікаво: на думку дизайнера Дженні Ясенець, по-справжньому вдалі, самобутні і повноцінні колекції предметів інтер'єру серед модних будинків, представили тільки Ralph Lauren і Armani.

Розкішні інтер'єри від Versache.
Модний дім Versache, починаючи з 1990-х років досить успішно розвиває власне інтер'єрне напрям під маркою Versache Home. Почалося все з колекції домашнього текстилю, після чого була випущена колекція посуду. Зараз в асортименті Versache Home не тільки дрібні аксесуари, але і великий вибір меблів, сантехніки, плитки і мозаїки для ванних кімнат.
Меблі від модних будинків
Інтер'єр від Versace Home Його відмінна риса - безкомпромісна розкіш, гламур в класичному стилі й достаток золотого декору і яскравих кольорів. Традиційні орнаменти в дусі античності: зигзагоподібні меандр і позолочена голова Медузи Горгони красуються практично на всій виробах даної марки. Стиль будинку Versache підходить тим, хто прагне буквально з порога вразити гостей багатим і химерним декором і завжди мріяв жити в справжньому палаці.
Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків
Меблі від Versace Home
Строгий гламур від Armani
Якщо велика кількість золота здається вам надто зухвалим, можна вибрати строгий і витончений варіант інтер'єрного гламуру від Armani Casa. Історія інтер'єрного напрямки почалася не так давно, в 2000 році, зрозуміло, також з лінійки інтер'єрних тканин, однак зараз ви можете обставити своє житло речами від Armani практично цілком, підібравши все: від меблів до килимів і світильників. Будинок мрії від Armani, так само як і одяг бренду, стриманий і мінімалістичний. В основі дизайну лежать строгі геометричні форми, стримана кольорова палітра і складні фактури. Однак, завдяки використанню якісних природних матеріалів, мінімалізм Armani Casa не видається холодним, а створює цілком комфортну обстановку.
Меблі від модних будинків
Інтер'єр будинку в Римі від Armani Casa Інтер'єри від Armani Casa, здається, не схильні до впливу часу і дуже елегантні. Вони, без сумніву, виглядають дорого і солідно, однак це стримана розкіш, що не прагне пустити пил в очі.
Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків
Вілла в Сен-Тропе, Armani Casa
Яскравий позитив від Missoni
Знамениті на весь світ строкаті зигзагоподібні орнаменти тканин Missoni здатні оживити буквально будь-який інтер'єр. Більше 20 років тому бренд Missoni Home починався, зрозуміло, з впізнаваного інтер'єрного текстилю, однак зараз в асортименті марки включає в себе не тільки повний спектр тканин і домашнього одягу, але й столові аксесуари, меблі, у тому числі і вуличну. До речі, серед яскравих орнаментів бренду можна зустріти не тільки геометричні, але і квіткові мотиви.
Меблі від модних будинків

Тканини Missoni Home Стиль Missoni Home для тих, хто хоче виглядати солідно і строго. Відчуття літа, позитивний настрій, любов до яскравих фарб і природи, а також трохи самоіронії, ось, що приваблює в інтер'єрних колекціях марки вже не перший рік.
Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків

Меблі від модних будинків
Меблі та аксесуари від Missoni Home У чому перевага інтер'єрних колекцій, розроблювальних саме будинками мод? Ця увага до тканин, деталей обробки, текстурам, що створює приємні тактильні відчуття. Звичайні меблеві бренди не завжди приділяють таким дрібницям гідну увагу, тоді як дизайнери одягу чудово вміють працювати з деталями. І саме цьому варто у них повчитися.
Меблі від модних будинків

Пожожие новости