Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Облаштовуємо ресторан: де взяти обладнання?

Дата: 10-01-2018, 22:57 » Раздел: інтер'єр та дизайн   

Свій ресторан — мрія багатьох. Але щоб відкрити такий бізнес потрібне не лише бажання, а й кошти на обладнання, продукцію і так далі. Але все це коштує доволі дорого, особливо техніка. Альтернативним варіантом покупки нового обладнання є б.у., або, простіше кажучи, техніка, яка вже була у використанні.

БУ обладнання — це доступний вихід із ситуації, котрий допомагає зекономити гроші при відкритті свого бізнесу. Звичайно, є свої нюанси і часто некомпетентність у питанні може привести до проблем і навіть збитків. Та щоб цього не сталося, ми детально розберемо усі нюанси.

Що купувати?

Процесс вибору обладнання для ресторану бу слід починати з визначення повного обсягу техніки, який вам необхідно. Тому, згідно обраної діяльності і напрямку збуту, ми виписуємо все, що нам знадобиться у роботі.

Після цього вже можна і починати пошук конкретних елементів обладнання: тепер ви знаєте, що вам потрібно і в якій кількості.

Важливий момент при виборі того чи іншого обладнання — відгуки. Поцікавтесь у знайомих, які користувалися данною технікою. Або ж дізнайтеся незалежну думку фахівців. Навіть відгуки в інтернеті варті уваги!

Де купувати?

На щастя, зараз проблем з вибором немає. На ринку стільки виробників! А ще більше тих, хто займається реалізацією! Наприклад, чудове обладнання для ресторану бу можна купити на сайті компанії ТоргОборуд.

Перш за все, прицініться і подумайте, що підходить вам по цінах. Різниця може бути дуже суттєвою залежно від марки та виробника. Так що починайте з бюджету і дивіться, що можете собі дозволити.

Для економії часу ви можете замовити все по інтернету: у 21-му столітті вже не обов‘язково ходити по магазинам чи виставкам виробника, а можеа просто продивитися каталоги в мережі і замовити те, що потрібно.

Як купувати?

Купити обладнання для ресторану бу — не проблема. Але хочеться ж купити щось якісне, те, що не прийдеться ремонтувати кожного місяця. Тому:

  • завжди дивіться на теперішній стан обладнання, чи було воно у ремонті, що сталося, які нюанси і так далі;
  • цікавтесь, який «стаж» роьоти техніки, де використовувалась і т.д. — це дуже впливає на справність і те, скільки ще вона прослужить;
  • моніторте ринок: ви повинні бути в курсі розцінок на нову та бу техніку.

Якщо ваш бюджет не дозволяє вам купити бу обладнання для магазинів, можна піти іншим шляхом. Існує такий тип співпраці, коли компанія надає свою техніку безкоштовно. При цьому ви зобов'язуєтеся купувати у них певний товар або виконувати інші дії за договором (наприклад, реклама і т.д.).Крім того, ви завжди можете взяти обладнання для магазину бу в оренду. Таких пропозиції теж чимало, так як це дозволяє не вкладати багато коштів в бізнес з першого дня.


Пожожие новости