Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Як заощадити на ремонті

Дата: 28-09-2015, 20:48 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Ремонт забирає не тільки багато часу і сил, але й матеріальних засобів. Навіть якщо ваш бюджет дозволяє не турбуватися про витрати, не буде зайвим знати кілька прийомів і хитрощів, якими поділилася з нами дизайнер інтер'єрів Вікторія Пашинська. «Сім разів відміряй - один раз відріж» - Це про ремонт, а точніше про розташування сантехніки, електроприладів і вимикачів. Будь-які відхилення і зміни в цьому відношенні можуть вилитись вам у копієчку, тому краще заздалегідь витратити достатньо сил і часу на планування.
Як заощадити на ремонті
Думайте на перспективу , Вибираючи матеріали. Так, часом ми не в силах встояти перед красою і блиском непрактичних матеріалів, але краще віддавайте перевагу зносостійким і які не викликають алергію продуктам. Так ви відгородите себе від даремних витрат і передчасного косметичного ремонту.
Як заощадити на ремонті
Щоб інтер'єр виглядав благородно і респектабельно не обов'язково зациклюватися на виключно дорогих брендах. Поєднуйте економічні матеріали з класом люкс , на тлі яких недорогі речі будуть виглядати якісніше. Такюй хитрістю користуються стилісти фешн-індустрії: поєднуючи базові і прості речі з дорогими і стилеформуючими аксесуарами, створюється яскравий і модний образ.
Як заощадити на ремонті
Заощадити на декорі можна , при цьому додати шарм і вишуканість можна за допомогою антикварних речей. Заглядайте на блошині ринки і спеціалізовані магазини, або просто відвідайте улюблену бабусю - напевно у неї в комірчині є пара-трійка «дорогоцінних» предметів інтер'єру. Головне при цьому зуміти розпізнати потенціал речі і грамотно вписати її в інтер'єр.
Як заощадити на ремонті
Один з найбільш простих і логічних способів заощадити - це стежити за акціями і розпродажами . Головне не втратити голову від знижок і не витратити більше, ніж ви можете дозволити.
Як заощадити на ремонті
Купуйте прості предмети меблів, які ви можете прикрасити самостійно і, тим самим, перетворити їх на дизайнерський об'єкт. Коли будете в подорожах - привозьте речі, які ви зможете використовувати у себе вдома. Часто на відпочинку ми здійснюємо імпульсивні покупки, які згодом відлежуються в комірках, але, зберігаючи тверезість розуму і холодний розрахунок, ви зможете раціонально і з користю витратити відпускні! Спробуйте ще перед поїздкою подумати, чим би ви хотіли доповнити інтер'єр і привезти з відпустки. Складіть невеликий список, який допоможе вам зорієнтуватися у закордонному шоппингу.
Як заощадити на ремонті
Сподіваємося, що вищеперелічені способи заощадити на ремонті допоможуть вам отримати радісні й приємні емоції від ремонту, а на зекономлені кошти ви зможете побалувати себе і близьких!

Пожожие новости