Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Використання декоративного каменю в інтер'єрі

Дата: 24-09-2015, 21:44 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Оформлення приміщень каменем використовується з давніх давен. Завжди вважалося, що він володіє якоюсь магічною силою, що притягає до себе людей різних віросповідань і життєвих переконань. Здатність обробляти камінь наділяла людей репутацією мало не богів.
Використання декоративного каменю в інтер'єрі
Зазвичай такий матеріал використовується для оформлення саме зовнішніх стін будівель і їх фасадів. Але насправді його застосування набагато ширше, камінь відмінно виглядає і в інтер'єрі. Ті, хто обробив своє приміщення декоративним каменем, відчувають себе більш спокійно, умиротворено і навіть захищено. Це відбувається саме тому, що в інтер'єрі поєднуються дві протилежні стихії, вогонь і камінь. Адже кожен з нас знає, що камін з каменю, з розмірно потріскують дрова надає відчуття спокою і благополуччя. Даний вид обробки не підійде для невеликих приміщень, так як камінь як би звужує і без того маленький простір. Виконуючи ремонт квартир, його краще використовувати у великій квартирі, приватному будинку або котеджі. Декоративний камінь добре підходить для оформлення інтер'єру барів, ресторанів, кафе, а часом навіть і офісів. Але коли справа доходить до сучасних міських квартир, з'являється безліч моментів які наводить їх господарів на сумніви.
Використання декоративного каменю в інтер'єрі
Основним чинником, який заважає використовувати камінь в інтер'єрі, виступає його безпеку, адже застосування такого матеріалу можливо далеко не завжди. Отже, до вибору каменю слід ставитися з особливою ретельністю. Продавець, який пропонує оздоблювальний матеріал, обов'язково повинен надати на нього документацію, яка підтверджує, що камінь повністю відповідає нормам радіаційної безпеки та іншим параметрам дозволяє використовувати його всередині приміщень.
Використання декоративного каменю в інтер'єрі

Використання декоративного каменю в інтер'єрі

Використання декоративного каменю в інтер'єрі
Декоративний камінь, на відміну від натурального володіє найширшої гамою колірних відтінків, але при його застосуванні необхідний дуже правильний і кропіткий підхід. Але все ж природний камінь користується більшою популярністю, ніж його штучний родич. Декоративний камінь виробляється шляхом пресування або відливання, а його фактура має один і той же малюнок, що і виступає величезним недоліком в порівнянні з матеріалом натурального типу. Слід пам'ятати, що у хороших сучасних виробників, декоративний камінь володіє набагато меншою кількістю повторень малюнка. Знайти ж дві абсолютно однакові плитки з натурально каменю неможливо. З переваг використання обробки стін саме каменем слід віднести його відмінну стійкість до перепадів температури і вологості, також абсолютну несприйнятливість до впливу вогню. Дану особливість використовують при облицюванні стінок камінів. Мусимо зазначити - камін в будинку оброблений каменем створює неповторну атмосферу затишку, і є чи не серцем всього будинку, яке просто притягує до себе його жителів.
Використання декоративного каменю в інтер'єрі
Останнім часом все більш і більш модною стає тенденція по обробці декоративним каменем куточків живої природи, фонтанів, струмочків і т.д. Термін служби, як штучного каменю, так і природнього надзвичайно довгий, це позбавляє господарів від необхідності проведення будь-яких ремонтів протягом десятиліть і значно економить бюджет. Якщо з'явиться необхідність зробити модернізацію інтер'єру і створити отвір, можна просто оформити його спеціальними металевими накладками або шляхом заміни фрагментів каменю. Як видно з вище сказаного, декоративний камінь здатний змінити в кращу сторону будь який заяложений інтер'єр і додати житлу нового неповторного стилю. Навіть якщо ви оформите всього лише одну деталь всередині свого будинку, йому забезпечена абсолютно нова атмосфера, яка буде радувати вас протягом тривалого часу. 

Пожожие новости