Реєстрація Контакти RSS
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Логін: Пароль:

Поради щодо освітлення

Дата: 7-10-2015, 13:55 » Раздел: інтер'єр та дизайн   
Як правило, люди схильні купувати тільки те, що є найбільш важливим, і в той же час шукають те, що зробить їх життя кращим. Теж саме стосується і вибору освітлення для дому: люди вибирають те, що допоможе зробити будинок досконалим, унікальним і при цьому затишним і комфортним. Якщо вам як власникові квартири, який замислився про ремонт або декоруванні, потрібно з чогось почати, а ви не знаєте, з чого, почніть з освітлення - на мій погляд це найцікавіша, а головне, одна з найважливіших частин в питанні оформлення житлового простору.
Поради щодо освітлення
Саме за допомогою освітлення можна вдосконалити будь-яке приміщення в будинку, зробивши його не тільки зручним у використанні, але і привабливим з точки зору естетики і стилю. Правильно підібране освітлення здатне не тільки коректувати геометрію приміщення, але і маскувати те, що потрібно залишити в тіні, освічувати ті чи інші зони, а також розставляти необхідні акценти в інтер'єрі.
Поради щодо освітлення

Поради щодо освітлення

Поради щодо освітлення
Продумана схема освітлення допоможе вигідно піднести дизайн інтер'єру, підкреслити різні інтер'єрні рішення; створити затишок і комфорт; забезпечить відповідну атмосферу в робочому кабінеті і створить м'яке фонове освітлення для спокійного спілкування у вітальні. Комфорт, економічність і простота використання є основними вимогами для гарного освітлення. Головне - знати, що може світло, і вміти з ним працювати.
Поради щодо освітлення
Декоративна складова освітлення важлива для формування першого враження про інтер'єр. Воно повинно підкреслювати якусь індивідуальність її мешканців або акцентувати увагу на обраному стилі інтер'єру.
Поради щодо освітлення
Прості правила вибору освітлення для житлового простору
При виборі освітлення завжди необхідно пам'ятати про зіставлення розмірів приміщення і обраних світлових приладах.
Світильники повинні відповідати приміщенню не тільки по потужності, але і за розмірами. Однаково не гарно виглядатимуть занадто маленькі світильники у великому приміщенні і занадто великі люстри в маленькому.
При розробці світлотехнічного рішення не забудь про можливість управління освітленням. Це дозволить зробити більш гнучке і універсальне рішення, а також енергоеефективне і зручне у використанні.
Не забудьте розділити освітлення на функціональні зони, вміло комбінуючи різні типи і види світильників. Це дозволить зробити ваш інтер'єр многофунціональная і цікавим
Економія в збиток якості - найбільш часта помилка в роботі з освітленням як з технічним так і з декоративним. Застосування низькоякісних світильників в інтер'єрі може не тільки вплинути на емоційний стан, із за поганої якості світла, але й просто зіпсувати весь інтер'єр за рахунок «дешевої» обробки.
Поради щодо освітлення
Найголовніша порада, який працює практично в будь-якому аспекті нашого життя - не соромтеся звертатися до професіоналів.

Пожожие новости